Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg van kereslet a 40-60...

Tényleg van kereslet a 40-60 négyzetméteres, hálószoba nélküli lakásokra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megérteni, miért akar valaki egy ilyen lakásban lakni. Nézegettem kiváncsiságból új építésű lakásokat Nyugat-Európában, és például találtam egy 65 négyzetméteres lakást, amiben nem volt egy hálószoba sem, hanem csak egy előtér, fürdőszoba, és egy 50 négyzetméteres nappali-konyha. De ilyenből tényleg elég sok van, ha nem is 65 négyzetméter, de 45-50 körüliek, de mégsincs bennük hálószoba. Külföldön miért van ilyenekre igény? Nem zavarja őket, hogy ha pl főznek, akkor gyakorlatilag az egész lakás kajaszagú lesz? 40 négyzetméteren bőven ki lehetne alakítani egy hálószobát. Vagy az ilyen lakásokat külföldön nem is lakhatásra, hanem csak buli-lakásnak veszik meg?

2023. márc. 17. 20:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Studiókban
2023. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%
#21 "stúdiókban" Nem feltétlen. Rengeteg ilyen lakásokban van.
2023. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
0%
Magaddal foglalkozz.
2023. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
54%
Hát a jelenlegi ingatlan piac meg a kereslet szo egy kicsit tulzo , egy kis túlzással élve
2023. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!