Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes Dömsödön nyaralót...

Érdemes Dömsödön nyaralót venni? Mennyire népszerű környék?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha horgász vagy akkor igen de strandolásra nem igazán alkalmas
2023. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Horgászatra és vizisportokhoz jó hely, csak egy kicsit zsúfolt. Távfelügyeletes riasztórendszer erősen ajánlott.
2023. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ha szeretsz horgászni akkor mindeképp. Ha csak pihenésre kell találsz olcsóbb helyet is. Jól ìrják távfelügyeletes riasztó nem árt. Van is itt ilyen cég
2023. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem haragszol itt válaszolok a privátra, hogy más is lássa.

Egy ismerősöm vett egy telket és épített rá pofás nyaralót. Már az építkezés alatt is állandóan kivágták a drótkerítést és ellopkodtak a betonkeverőtől kezdve az építési anyagokig mindent. Mindezt úgy, hogy a szomszédjuk életvitelszerűen ott lakott.

Amikor kész lett a kecó, berácsoztunk minden ajtót és ablakot, de valójában csak az segített, amikor rákapcsolódtak a távfelügyeleti rendszerre.

A közbiztonság nem tudom milyen, de hogy lopnak mint a szarka az biztos. Egyébként azóta már eladták a nyaralót és nyugisabb helyen vettek egyet.

2023. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leírást! Nyugisabb hely alatt melyik települést érted,érdekelne?
2023. márc. 28. 18:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Valahol a Tisza mellett, de nem tudom pontosan hol. Sajnos a betörés, feltörés, lopás az egész országban jelen van. Ha nyaralót akarsz, erre fel kell készülni. Jelenleg talán a legjobb védelem a távfelügyelet, de ebben az esetben is el kell látni az épületet egy olyan védelmi rendszerrel, amin nem tudnak átjutni a szolgálat kiérkezéséig. Persze ezek nem olcsó dolgok, de igen kellemetlen tud lenni, amikor elindulsz pihenni és egy üresre kipakolt nyaralóba érkezel.

Sajnos ebben volt már részem.

2023. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#5 Mint korábban írtam kérdeztem fentebb nem írtad mennyire fontos a horgászat. Mert ha annyira nem csak egy hétvégi ház kell akkor két faluval errébb van olcsóbban is. Víz itt is van csak kevesebb a hal. Dömsödön sajnos sok az olyan személy aki bűnözésre hajlamos. Nem írom le hogy kik mert még azt mondanák ràm hogy csúnya rasszista vagyok. De ott tényleg van távfelügyelet és mennek azonnal ha van valami. Az egész Duna part be van kötve kis túlzással
2023. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem a nyugodt/biztonságos környezet és a pihenés az első. A víz közelsége előny ,viszont a horgászat számomra nem olyan fontos.
2023. márc. 28. 21:45
 9/11 mindentudó99 ***** válasza:
Akkor ne ilyen helyen keresgélj ami horgaszparadicsom mert emiatt drágábbak mint mashol. Találsz nyaralót a Kiskunsági csatorna mellett vagy a közelében Tass Szalkszentmárton környékén is pl
2023. márc. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót!

Arról van infód,hogy ezen a részen milyen a közösség ,illetve a közbiztonság?

2023. márc. 29. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!