Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek egy olyan háznál,...

Szerintetek egy olyan háznál, ami már 1,5 éve van a piacon, nagyot lehet alkudni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Megpróbálni lehet. De van egy csomó retard, aki igazából nem akarja eladni a házát épelméjű áron, hanem csak úgy felrakja eladásra valami elborult horror áron, h hátha fog majd rá egy balekot.
2023. márc. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha másfél év után se vette meg senki, akkor sem enged az árból, hanem kitart makacsul?
2023. márc. 31. 01:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor árulja tovább. Egyértelműen nem sürgős neki az eladás. Szerintem nem alkuképes az ár.
2023. márc. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
azzal valami nagy baj van, vagy statikailag, vagy jogilag, vagy nem akarják eladni, csak hirdetik.
2023. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

El akarják adni, a meghirdetett áron. Nem a feléért. Nem a negyedéért. Teljesen mindegy hogy az ingatlanszakértő érdeklődő mit gondol mennyit is ér a ház valójában.

A tulaj dönt. Az övé. Nem köteles egy forinttal se olcsóbban adni. Raér hirdetni, egyszer majd lesz rá vevő ennyiért is. Nem fog 1 év alatt elpárologni az a ház. Nem veszít az értékéből.


Ha nem tetszik, másikat kell nézni.

Ha mondjuk 30 milliót szánsz egy házra, ne nézegess 60 millióért hirdetetteket. Ez ilyen egyszerű.

2023. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
2 éve állt a piacon, 100 ezret volt hajlandó engedni nekem. Mindegy, így is deal volt, de azért rángattam a szemöldököm.
2023. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azért van másfél éve árulva, mert nem sürgős neki, és nem enged az árból.
2023. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet tudni. Kell tenni neki egy írásos ajánlatot valamennyivel az alatt, amit NEKED megér. Ha belefáradt a herce-hurcába, akkor lehet, hogy belemegy, illetve elkezditek az alkufolyamatot. Ha meg nem érdekli, akkor keresgélsz tovább, ez így normális. Lehet, hogy másfél éve még nem volt sürgős, de lehet, hogy most se az. Az, hogy nekeD mennyit ér, csak az érdekeljen, ha annyiért nem adja, akkor az nem a te leendő lakásod. Én mindenesetre megpróbálnám.


/Azért előtte egy műszaki átnézés erősen javallot, meg a környéket is rendesen csekkold le, nehogy legyen mondjuk egy hülye szomszéd, aki miatt élhetetlen a hely, ezért nem vette meg senki./

2023. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!