Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Monor (Pest megye) vélemény?

Monor (Pest megye) vélemény?

Figyelt kérdés

Ami megfizethető, és közel van Pesthez az Monor. 35 mFt-ért lehet már venni normálisab házat.

Régen nem volt jó híre, aki estleg ott él, mit tudna elmondani Monorról? Nem ismerem a környéket, néha autóval keresztül mentem, első rá nézésre normálisnak tűnt.


2023. ápr. 2. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Vannak bőségesen romák, de nem vészes, ha nem a Rózsadombról költözöl oda, akkor nem fog kulturális sokk érni és nem fogsz rettegve lopakodni az utcán, egy átlagos alföldi városka jellegét hozza ilyen szempontból. Egyébként elég sok már ott is a Pestről frissen kiköltözött, családos, normális arc.


Az árak valóban relatíve alacsonyabbak, mivel a klasszikus agglomeráción kívül esik, de igazából még simán alkalmas az ingázásra. Ami jó benne, hogy mindig is város volt és nem csak a kitóduló tömegek miatt lett 10-20 év alatt faluból városméretű alvótelepülés, így ennek megfelelően van értelmezhető városközpontja hivatalokkal, jó gimivel, uszodával, stb. Egyébként elég jók a bevásárlási lehetőségek is.

2023. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi nemrégiben költöztünk ide, én megkedveltem.

A mi környékünkön nincs rossz arc. Van egy rész, ahol sok a roma/lecsúszottak, szinte mind ott egy kupacban lakik. Voltunk arra autóval, az tényleg durva. De valahogy mégis el vannak oda különülve, nem hallottam, hogy gond lenne velük.

A közlekedés szerintem szuper, a vonat 25-30 perc kökire, talán 40 körül van a nyugati, új fajta vonatok járnak erre felé, fél óránként kb. Autóval is teljesen jó a közlekedés, itt az m4.

Van vásárlási lehetőség helyben, piac is, étterem, stb. Van városközpont, kormányablak, rendezvények. Az egészségüggyel nem nagyon volt dolgom, egy vérvételen voltam, az sztk mondjuk nem túl megnyerő. De magán opciónak van a monormed, az viszont teljesen jó. Közel van Vecsés/Pest ha valami nagyobb bevásárlást akar az ember, Praktiker, IKEA vagy ruhák.

Iskolák, óvodák állítólag jók, láttam nagyon jó játszóteret, van kistó ahol lehet sétálni, kacsát etetni. Bár nekünk még nem aktuális.

Ha újépítésűben gondolkozol, a va-rád bt-t kerüld.

2023. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nikolett6 válasza:
Hatalmas csalódás. A nyolcker jobb volt ettől. ( nem vagyok cigány )
2023. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!