Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki mostanában adott el...

Aki mostanában adott el lakást vidéken annak mennyi idejébe tellett?

Figyelt kérdés

Apám és a nője is egyszerre hirdetik a lakásaikat.

Apámé 55 m2-es Nagykőrösön

A feleségéé 27 m2-es Kecskeméten


Úgy tervezik hogy a közös pénzből vesznek egyet ami se nem kicsi, se nincs messze a kecskeméti munkahelyeiktől.

Én erősen kétlem hogy ez sikerülni fog. Apámé még csak-csak megéri az árát bár Nagykőrös azért nem egy túl nagy város és csak abban az utcában van vagy 6 másik hasonló kaliberű lakás. Viszont a nőjének a 27 m2-ese 775.000 Ft/m2-es áron szerintem egyszerűen nonszensz. Ez a budapesti ingatlanárakkal vetekszik. Plussz nincs róla kép és ott is legalább 7-8 másik eladó lakás van az utcában sokkal jobb ár-érték arányban.


Szerintetek milyenek az esélyeik?



2023. ápr. 12. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Idő kérdése.

Amúgy Komárom-Esztergom megyei faluban hirdetünk családi házat, érdeklődők szerint is teljesen ok áron, de még nem kelt el, 4 hónap alatt lassan.

2023. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Ebben a pénzhiányban mindig a kisebb lakásokat könnyebb eladni.

Tételezzük fel, hogy nem teljesen hülye az általad utált "nője" az apádnak, és tudja, hogy mennyit kérjen érte.

2023. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Konkrétan 5.000 Ft-al drágábban van egy 10 m2-el nagyobb 5 házszámmal lejjebb. Az sincs rossz állapotban.

Szóval ennyit a pénzhiányról.

De nyilván ezen az oldalon lehetetlen hogy a kérdezőnek ne olvassanak be.

2023. ápr. 12. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Manapság 1 kg sonka ára 5.000 Ft.

Érdekes lakás lehet az ennyiért!!!

2023. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

m2 árat ír a kérdező

Nem a lakás ára...

2023. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

6

Ez azután a jelentős összeg!

2023. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, te vitatkozni jársz ide?? Nem, nem jelentős összeg, hogy m2-enként 775 ezer vagy 770.

Valamiért a kérdező mégis ebből próbál kiindulni, a ház méretének és állapotának függvényében. Ebből akar jósolni, hogy ki fogja eladni az ingatlanát és mikor. Ez meg nem tilos.

2023. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lilluci27 ***** válasza:
48%

Átfutottam a hirdetéseket Kecskeméten, nincs túlárazva apád nőjének a lakása, el fogja tudni adni.

[link]

2023. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 2 évig hirdettem borsodi városban. 99%ban csóró csokosok jelentkeztek, akiknek ügyvédre se volt pénzük, ciguk, vagy ingatlan turisták. Aki megvette az egyszer nézte meg, 1 hét múlva készpénzzel fizezett. Egy idős testvérpár volt.
2023. ápr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ingatlantipustol fuggoen ha jól emlékszem ilyen 30-50 %os tranzakció szam esèsről olvastam. Szoval ha van hasonló áron több ilyen ingatlan akkor lehet, hogy elég lassan viszik el, vagy el se viszik. Ha hasonló kaliberű lakások között az olcsóbbak között van akkor viszont van esély vevőre. Aztan persze biztosat senki nem fog tudni mondani.
2023. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!