Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Havanna lakótelepről véleménye...

Xyz987456 kérdése:

Havanna lakótelepről vélemények? (Bp)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hallottam negatív dolgokat erről a lakótelepről, napjainkban is ilyen rossz a helyzet ott? Van ott egy ismerős által hirdetett lakás, amit megvennék. Van 2 gyerekem 4/13 évesek, azokat biztonságban tudhatom?


Köszi a válaszokat!



2023. máj. 4. 19:48
1 2
 1/12 Lilluci27 ***** válasza:
95%
4 éve laktam ott veszélyesnek nem veszélyes
2023. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Olvasd el lentebb a kapcsolódó kérdéseket. Számtalan választ kapsz.
2023. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
Trè
2023. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Biztonságosnak biztonságos, szimplán csak proli környék. Nem sértésből írom, mert én meg Kőbányán élek, az se jobb, de ezek Pest külső kerületei.
2023. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es. Jelenleg Újpalotán élek a Vásárcsarnok környékén pár éve, de az a párom lakása, ahonnan ki akarok költözni. Ahhoz képest milyen?vAz is épesti külső kerület...
2023. máj. 5. 12:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Parszor menj el arra kulonbozo idopontokban es meglatod. Ujpalotahoz kepest nincs nagy kulonbsef, ha belso keruletbol akarnal kikoltozni, akkor mar okozna meglepeteseket (kicsit maceras a tomegkozlekedes annak aki belvarosihoz volt szokva). Az, hogy milyen lesz ott laknod pedig nagyban fugg attol, hogy milyen lakokozosseggel rendelkezo panelba koltozol. Mostanaban egyebkent nagyon sok fiatal csalados koltozott oda, szoval ha zavarnak a gyerekek, siras, ordibalas, akkor nem feltetlenul ide koltoznek. Mivel olcsoak a lakasok a negyzetmeterarhoz kepest, igy a Havanna lakotelep most tipikusan nem az eloregedo nyugger lakotelep.
2023. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nem lakom itt.

2023. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

Ha eleve proli környékhez vagy szokva, akkor neked nem lesz túl zavaró a sok alkesz, csöves és drogos.


Az viszont már egy másik kérdés, hogy én pl. szeretném-e, hogy a gyerekeim is ilyen környezetben nőjenek fel mert esélyes, hogy a környezet őket is ebbe az irányba befolyásolja majd.

2023. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem sok a drogos 8-as, barátnőmék ott laknak, és a legdurvább atrocitás eddig az volt, hogy a kisboltban ellopott egy 60 éves férfi egy tábla csokit.

Füvesek meg mindenhol vannak, ha erre gondolsz. Én a XI. kerületben lakom és legalább 5 ember füvezik itt a házban. :D

2023. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Újpalotához képest szerintem nagy extra nem lehet. Egyszer-kétszer jártam ott, igazából semmi különös.
2023. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!