Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » VH Központ Kft. más néven...

Kunigundakincs kérdése:

VH Központ Kft. más néven Végrehajtási Ügyek Központjával ingatlanvásárlás terén kinek milyen tapasztalata van? Jártam náluk és nagyon fura az ügymenet. Ha van olyan, aki az ügyfelük volt, tudott ingatlant venni?

Figyelt kérdés

#ingatlanvásárlás #végrehajtó iroda #Végrehajtási Ügyek Központja
2023. máj. 9. 18:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Valaki azóta beszélt veluk vagy volt bent náluk? Fejlemeny?
2023. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

anonim 21

Én nem pazarlok rájuk sem időt sem pénzt többet. Mostanában gyamús hirdetést sem láttam, ami mögött esetleg ők állnak.

2023. júl. 16. 07:47
 23/30 anonim válasza:

Ez egy tipikus csalási módszer, hogy árverés alatt álló ingatlanokat kínálnak több hónap ügyintézéssel, mire az letelik már sehol nem lesz a pénzed

Már sok éve működik ez a csalás, ha elkapnak egy bűnszervezetet valaki más újrakezdi és sosincs vége

2023. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

23 .as

Az úgy qva fsz.a. hat akkor nincs mit tenni mint Tv ,sajtó ,illetve ajanlottak jogi fórukon meg nagyon hiteles segítsegnyújtast . Es az pedig nem más ,mint az SZTFH Hivatal sőt a NAIH al is buntethetnek vh -kat!!! A csalás soha nem évül el!😏

2023. júl. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Kedves eddigi hozzászólók!

Várom Pinter Tibor ,jelentkezését ,aki szinten hasonló cipőben jár ,mint én és befizetett a VH nál...

Jó lenne osszefogni s beszélni ... udv.

2023. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Sziasztok! Kérdésem lenne, valaki tett már feljelentést ellenük... mert én is szeretnék csatlakozni.
2023. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Üdvözletem!

Szintén ugyan ez a helyzet nálam is. Múlt héten még hitegettek vele, hogy lesz előre lépés, de mostmár elfogyott a türelmem. Csatlakoznék én is.

2023. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

26 es 27 es anonimok!


Írtam privatban üzit!

2023. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Hello! Mai tapasztalatom szerint az irodájuk zárva, telefonra és emailre nem válaszolnak.... nagyon rosszul néz ki a dolog....
2023. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Így lassan egy év távlatából, történt bárkinek is valami előrehaladás? Vagy szépen eltűntek?
márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!