Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért bont le valaki a falig...

Miért bont le valaki a falig egy belülről felújított házat?

Figyelt kérdés
30 millióért hírdették, és kb 60-70 nm-es lehet. Belülről nagyon szépen megcsinálták, főleg a fürdőszobát, vezetékeket, nyílászárókat kicserélték. Új kazán, a falak nagyon szép símák, és fehérek voltak. Egy kecskeméthez közeli település régebbi részén van, ahol ez ház ház is olyan 60 éves lehet, és azt hiszem vályog. A telkek közművel kb 10 millió ft körül vannak. De ezt nem nagyon értem, hogy valaki kiad 30 milliót egy olyan házra, amit a falakig lebont? Mondjuk lehet alkudtak, de nem hiszem hogy sokat tudtak, mert belülről makulátlan volt. A felújított házak a település régi részén 35-50 millió ft körül vannak.

2023. jún. 1. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van fölös pénze az újra vakolásra, glettelésre, és lehet olyan típusú ember aki akkor nyugodt ha látta az alap falat, és maga csinálja meg.

Egy ház, nem összehasonlítható a beton lakásokkal, ha itt fúrok egy lyukat, azt glettel behúzom, ha nem nyitja rá egy másik lakó a szomszédjára a folyóvizet, akkor ázástól sem kell tartani, repedéstől sem, tehát egy ház vételen igen el kell gondolkodni hozzáértő ismerőst, rokont, statikust bevonni mielőtt megvételre kerülne.

Álomból is lehet rémálom.

2023. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet nem irtam érthetően, de a tetőt lebontották teljesen, a födémet, a falak csupaszak a tégláig. Az értem, hogy előfordulhatnak rejtett hibák, de szerintem itt nem erről lehet szó.
2023. jún. 1. 16:04
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Mert még így is olcsóbb mint telket venni es újat építeni. És az is lehet hogy vizes volt a fal és a vízszigetelést is megakarja oldani.
2023. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lilluci27 ***** válasza:
Add meg a vásárló elerhetoseget megkerdezem tőle és visszajovok a valasszal
2023. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó elhelyezkedéssel nem lehet már építesi telket venni.

Ezért van ilyen rengeteg újraépítkezés.

2023. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!