Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen ingatlant vegyek...

Milyen ingatlant vegyek maximum 30 millió forintig?

Figyelt kérdés
Olyan lakásra lenne szükségem amiben hosszútávon akár életem végéig kitart. A lehetőségem adott, maximum a hitellel együtt kb eddig mehetek el. Melyik az az ingatlan típus amit valószínűleg nem fognak lebontani és nem leszek hajléktalan a nyugdíjas éveimre ha addig nem lenne lehetőségem másikat venni. A panel szóba jöhet? Most vagyok 30 éves. Gyereket/ családot nem szeretnék. Nem vagyok jártas a dologban.
2023. jún. 7. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb 30m2 használt lakás pesten. De ha vidék kis falu akkor kapsz egy nagy családi hazat is.
2023. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapesten lenne, és a lényeg hogy a következő 80 évben ne kerüljön bontásra, lehessen benne élni. A paneleknél csak ez aggaszt egyébként abban is szívesen laknék.
2023. jún. 7. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Csak a panel, esetleg régi tégla. Azt hogy mi lesz 20-40-80 év múlva senki nem tudja. Panel netonja kibírja az biztos, csak a vezetékeket, tetőt, csatorát kell felújítanni társasház szinten...
2023. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Panelprogramos panelt vehetsz nyugodtan. A "csomagolás" védi a beton szerkezetet, nem málik szét és rohad a vas benne az időjárás viszontagságai miatt jobb esetben.

80 évre pedig felesleges tervezned, ha most 30 vagy. :P

2023. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!