Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg rossz hely a Marina Part?

Tényleg rossz hely a Marina Part?

Figyelt kérdés

Párszor jártam itt, és nagyon magával ragadott az egész környék, egyszerűen beleszerettem. 2- vagy 3 szobás lakást szeretnék itt venni a jövőben, és bár még nincs meg rá a pénz teljes mértékben, nagyon nagy motiváció, hogy egyszer itt élhetek. Viszont a témában olvasgatva csak rosszat hallok róla, ezek a következők:

- tele van luxus prostikkal és alvilági arcokkal, akiknek kétes helyről származik a jövedelmük (előbbit nem tudom, hogy lehet kiszúrni, vagy hogy lehet zavaró..)

- a szúnyogok miatt a tél kivételével a teraszok használhatatlanok

- a lakások többsége rossz minőségű

- rossz környéken van (bár ez mindegy, mert autóval járok)

- a sziget miatt lakhatatlan évente 1 hétig

Hirtelen ezek jutottak eszembe. Ezek azért nekem nem tűnnek akkora tragédiának, mint amennyire utálják az emberek. Szóval honnan ez a nagy ellenszenv? Tényleg szar környék, vagy ez inkább amolyan savanyú a szőlő dolog?


2023. jún. 12. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked való, és lehet, hogy nem.


Hogy ezt kiderítsük, felteszem az alábbi kérdést: Szívesen mész Siófokra, vagy a Lupa-tóhoz, vagy pedig messzire kerülöd az ilyen helyeket?

2023. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Csomó roma dolgozott rajta, melóskènt meg vállalkozók. A minőség is ezt tükrözi.
2023. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Nekem tetszene a kozeg. Az emberek.

Szunyogok: teraszra uv lampa rovvarriaszto vagy gyertyak fustolok kellemek.

Esetleg szunyoghalo.

Beszdljetek ossze es rendeltek szunxogirto helikoptert.


Arultam ott lakast. Rettento kicsi volt. En nem fernek el benne.


Engem a jatszoter kozelsege zavarna. En a kisgyerekeket tiltanam ki az egesz lakoparkbol.

2023. jún. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy milyen drága ott minden lakás, szerintem nem éri meg a kompromisszumokat.

Persze ha adnának egy lakást ott ingyen, akkor nem lenne vele bajom. De annyi pénzből már nem a Marina-partra költöznék, engem zavarnának a prostik és futtatóik.

2023. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 percenként repülő megy el a hely felett. Olyan hangos hogy beszélgetni nem lehet
ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!