Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » VV Fanni hol lakott a Marina...

VV Fanni hol lakott a Marina parton?

Figyelt kérdés
Most nezek egy elado lakast ott, es "gyanus".
2018. júl. 10. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Úszódaru utca 10., 6. emelet 68-as ajtó.

Ne legyél már ennyire paranoiás! :-) Ha az ő nevén volt a lakás, akkor az még biztosan nem lehet eladó.

2018. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi gyerekes család vagyunk, az ügynök tiltott bennünket attól a helytől, mert maffiózók, prostik laknak ott. Mi őszintén szólva nem hittük el, hogy ilyen van, így odamentünk személyesen és bár atrocitás nem ért minket, azért nem nagyon örültem az arcoknak az autókban, házak környékén...más mellett döntöttünk.
2018. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem az o neven volt a lakas, berlo volt. A neten van az ajtorol kep (amikor a rendorseg lezarta), de a lakas szama nem kiolvashato.
2018. júl. 10. 16:28
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a vlaszt, nem errol a lakasrol van szo, ugyhogy megnyugodtam.

A haz es a kornyek hiret ismerem, merlegelek meg.

2018. júl. 10. 16:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tele van a környék rossz arcokkal, prostik, a futtatóik és drogdilerek tanyáznak ott. Úgy luxus lakópark, hogy a luxus prostikról kapta a nevét. Ne bérelj és ne vegyél ott lakást.
2018. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Kedves első válaszoló, ez biztos? Tényleg ott lakott? Csak mert mi is éppen néztünk arra lakást... Egyébként honnan tudod, hogy pont ott lakott? :)
2018. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy tudom, csak bemondtam egy Marina-parti címet. Természetesen fogalmam sincs róla.
2018. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Jelen mégegy ember, aki szintén arrafelé néz idén lakást. Csalódottan olvasom, hogy az első válaszoló csak 'blöffölt'. Jó volna tudni melyik az, ugyanis abba én sem mennék és érthetően talán senki..
2019. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
56%
Nem tudom, hogy hol lakott pontosan, viszont arra valaszolnek, amit elottem irtak paran. Nagyon meglepodtem ezeken a “rossz arcu emberek vannak az utcakon” hozzaszolasokon. En mar evek ota itt elek, es mindig biztonsagban ereztem itt magamat. Neha neha latni egy prostit, de oszinten szolva ez engem nem nagyon erdekel/zavar, luxus prostik minden jo kornyek velejaroja. Es azt sem gondolom, hogy tobb lenne a bunozes miattuk. Igen neha elofordulnak sajnos ilyen tragikus esemenyek, viszont ezek barhol elofordulhatnak. Ennek a ugynek Fanni ismertsege miatt volt nagy visszhangja, de ha statisztikakat es tenyeket nezunk, a Marina part egy nagyon biztobsagos kornyek egesz Budapestet tekintve is.
2019. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lakott előtte egy másik lakásban is a környéken, amit közösen béreltek egy lánnyal, de a gyilkosság idején a Danubius utca 14. szám alatt a B épületben. Ott ölték meg.
2021. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!