Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Normális hogy rezeg a lakás,...

Normális hogy rezeg a lakás, bútorok amikor elmegy a villamos?

Figyelt kérdés

Astoriánál vettem egy nagypolgári lakást, gyönyörű felújított szecessziós épületben 4. Emeleten.

A lakás is felújított, hangszigetelt nyílászárók, a szomszédoktól is.

Viszont amikor elmegy a villamos lent, konkrétan remeg a föld, érezni ahogy beleremeg a padló , bútorok is beleremegnek. Ez mitől lehet?



2023. jún. 21. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy még az is lehet hogy a metrótól van?
2023. jún. 21. 18:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szomszédokat.
2023. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ilyen régi háznál már attól is remegnek az ablakok, ha közel van az utca és elmegy egy busz vagy troli.


Szerintem "normális", viszont én nem szívesen szoknám meg.

2023. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 4/6 vonalan lakunk regi teglahaz tarsashazban a korutra nyilo hszban es nem remeg a butor meg haz.


Szerintem a metro miatt van.

Szivesen megneznem mit hallasz,mer en itt meg vmi bugast hallok. Lehet ugyanazt halljuk csak mashogy megfogalmazva.

2023. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!