Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Zuglóban a Nagy Lajos király...

Zuglóban a Nagy Lajos király útja - Szugló u. - Rákos-patak - Erzsébet királyné útja négyzetben miért olyan olcsók az ingatlanok?

Figyelt kérdés

Jó környéknek tűnik de fura számomra, hogy kb. az összes 30 millió alatti zuglói ingatlan ebbe a nem egész 1 km2-es négyzetbe esik, holott Zugló van vagy 18 km2.

Én csak annyira ismerem a környéket, amennyit a 3-as villamossal vagy a 7-es busszal átutaztam rajta... mondjuk az annyira nem tetszett, mert mindkettő a sleppet hordja, a VIII. meg a X. kerületből.

Végül Budafok mellett döntöttem, de a mai napig furdal a lelkiismeret, hogy nem néztem meg több ingatlant arrafelé.



2023. júl. 7. 16:26
 1/4 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem olyan jó környék az. Lehet tévedek, de arrafelé van a Bosnyák tér is, nem? Ott meg olyan arcokat láttam, amikor néha arra jártam egy barátomékhoz, hogy én nem szívesen laknék arrafele.
2023. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A nagy lajoson a bosnyák tér közelében magas a cigók aránya a kornyékhez képest.

Pedig nélkülük jó környék lenne.

2023. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Laktam a Nagy Lajos király útján albérletben, nekem egyáltalán nem volt rossz tapasztalatom a környékkel.
2023. júl. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5%
CCC
2023. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!