Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Erzsébetváros Kossuth utca,...

Erzsébetváros Kossuth utca, központi rész. Milyenek az emebrek, milyen az élet?

Figyelt kérdés

Voltam lakást nézni, nagyon tetszik is. A lépcsőházban beszéltem lakókkal, a háztömb rendben van, szeretnek itt élni.

Az utca szép, van egy sétálósor, jók az épületek, tiszták a terek, egy bibi van, láttam kapásból vagy 6 hajláktalant ott járkálni. Cigányok is voltak, de nem putirosok, tiszták, de a mocsok beszéd azért jelen volt.

Egy idős néni szerint egyre rosszabb a környék, tőle lejmolnak folyamatosan, meg este az egyébként szép tiszta játszótéren is szinte már csak cigányok vannak.

Viszont egy 40-es pali szerint aki ott él még este 11-kor is kinn vannak emberek a tereken, szerinte 6 éve fordult elő csak olyan, hogy az emberbe belekötöttek az utcán, azóta semmi. Cigányokat ő sem szereti, de néha a kiabálásokon túl nincs velük szerinte gond. Egy rendészeti tisztet is kédeztem, szerinte alja alakok mindenhol vannak Budapesten, ez még élhetőbb rész.

Ki mit tapasztalt, aki arrafelé él?



2021. aug. 15. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosítani kéne: melyik város ? Budapesten ugyanis az Erzsébetvárosban nincs Kossuth utca. Kossuth Lajos utca viszont van a Belvárosnak nevezett városrészben (kerületben).
2021. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, a teljes XX-ik kerületet értem. Akkor nem Erzsébetváros, hanem az egész kerület. A Topánka utca, Török Flóris mellett van ez a Kossuth utca, jó hosszú.
2021. aug. 15. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:

A 20. Kerulet egesze egy lepra.


A 7. Kerulet Kossuth lajos utca az jo hely.

2021. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon max 30-ig tudok menni, meg kell találnom a jobb helyeket rosszabb környékeken.
2021. aug. 15. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Szóval akkor nem Erzsébetváros, hanem Pesterzsébet. Kerüld, ha lehet!
2021. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz 30m ért. Ha csak magadnak egy személyre akkor akár a 13 ban is találhatsz jópofa lakásokat abban az árban. Én anno egyet néztem meg Pesterzsébeten, a lakás tetszett de a környék egy putri.
2021. aug. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6 - és te hol nézted konkrétan?

Azt mondják, hogy csak a Török Flóris túlsó, "házas" oldala a valóban gáz a Határ út és Kossuth út között, a paneles lakótelepi rész rendben van. A lakás amúgy nekem is tetszik, ki is tudnám adni, mert 10 évig egy család bérelte. Szóval annyira közveszélyes csak nem lehet.

Én tiszta rendezett köztereket láttam, cigányt keveset, hajléktalant sajnos sokat. De magyarok is tolták ott nem egy fiatal család a gyerekeiket, szóval franc tudja.

Nem vagyok budapesti az a baj, csak itt dolgozom.

2021. aug. 16. 01:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Én konkrétan ezt néztem [link]

Ferenc utca 4, ajánlom a Google maps körül szaglászást arrafelé. A ház is tök okés, kevés lakóval. De az utca, meg az az egész környék gáz.

2021. aug. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azt mondtad 30-ig el tudsz menni.


Akkor ki kell fogni ez a kulcs és inkább a környéket nézd ne a házat, a lakás pedig legyen közepes állapotú.


Óbudát javaslom, Erzsébetről mindenki csak rosszat mond, egyik legrosszabb kerület a városban, hiába van jó helyen.

2021. aug. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as, igen, itt én is jártam :). Kérdeztem ott is emebreket, elmondták, hogy nincs nagy baj, lehet élni, de ez a gettó széle, inkább ne azon a részen vegyek.
2021. aug. 16. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!