Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 9m2 lakásban,hogy lehet...

9m2 lakásban,hogy lehet életvitelszerűen élni?

Figyelt kérdés

9m2 győri lakás,

10,5 millióért

Jófogáson láttam.



2023. júl. 8. 19:17
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem lakás, hanem egy patkány lyuk.

Ha megvenném maximum airbnb lakásnak adnám ki. De nekem az nem érné meg. Az airbnb lakásnak az a lényege, hogy nem életvitelszerű ott tartózkodásra van berendezve, hanem ideiglenes szállásnak. Tehát mondjuk mosógép sem feltétlen kellene bele. Hűtő sem kéne akkora stb.

De önálló életemet ebben kezdeni szégyen lenne. Még egy barátot se tudnék leültetni. Nem lenne privátszférám, ahova bárki jön el tudok rejteni előle ezt-azt. Hova raknád a ruháidat? Hova akasztanád az aktuális kabátod télen? A saras cipőt, csizmát a ház előtt hagynád vagy hova raknád? Hova teregetnél?

2023. júl. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
43%
Tengerjáró luxushajókon 4-5 m2 kabinokban laknak a szobalányok, pincérek, gépészek. 1 kabinban 3-4 ember alszik.
2023. júl. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez tulajdoni lapon maximum tároló. Meg ne vedd.
2023. júl. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
32%
Nem rossz kis lakas, jol ki is adhato szerintem, aranyaiban. Probalj meg alkudni es amit sporolsz, abbol kijon a fekvo galeria beepitese. Tarolo is van, majd tartod ott a lomokat. Ha kell a sajat lakas mindenaton szerintem jo megoldas lehet, ha meg egyszer nagyobbat tudsz venni, ezt kiadhatod akar. Kerdes, hogyan szerepel a tulajdon lapon
2023. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
88%

Borzalmas!...és még rá kellene költeni 3-4 milliót - zuhanyzó, galéria, konyha.

És mi ez (azon kívül, hogy sima hazugság)?:

"Ingatlan felszereltsége: Fürdő és WC külön"

Nincs is fürdő!!!

És akkor lenne egy tárolóként nyilvántartott lyukad, ami nem lakás, közel 15 millióért, amitől soha nem fogsz tudni szabadulni, mert nem hülyék az emberek.

Ezt nagyjából max 3-4 millióért lenne szabad árulni, (Győrben a raktárak m2 ára durván 130-430 eFt/m2) mert NEM LAKÁS és akkor is el kellene gondolkoznia rajta olyannak, aki nagy lakhatási szükségben van.

2023. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
87%

#25

Lehet úgy gondolta a "Fürdő és WC különt", hogy a vécé a "lakásban" a fürdő meg az anyjáéknál, vagy az edzőteremben, ahova jár! És máris stimmel!:D

2023. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
81%
A fürdő valoszinű a budival szembe van ahonnan lefotozta a budit. Nem hiszem hogy tárolo volt, én arra tippelnék hogy egy lakásból leválasztottak egy szobát.
2023. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha már úgysem lakás, akkor inkább ezeket nézd meg, ráadásul ezek később haszonnal eladhatóak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

#27

Vagy igen, vagy nem!

De ha lenne, akkor fotózta volna. De nem is lehet ott, mert azt írta: Fürdő és WC külön. És feltételezem nem arra gondolt, hogy vécében kell mosdani.

Szóval, maradjunk abban, hogy nincs zuhanyzó!

2023. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Valaki megvette a hátsólépcső melletti közös vécét, ami minden szoba-konyhás bérház folyosója végén volt és most ki akarja használni mások nyomorúságát.

Én ugyan nem látom annyira cukinak és főleg nem tisztának a lakók, ajtóval szembeni lomjaival (4-es kép), de nem vagyunk egyformák.

2023. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!