Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 9m2 lakásban,hogy lehet...

9m2 lakásban,hogy lehet életvitelszerűen élni?

Figyelt kérdés

9m2 győri lakás,

10,5 millióért

Jófogáson láttam.



2023. júl. 8. 19:17
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
17%

29 Én nem látok olyat a hirdetésben hogy fürdő és wc külön, a hirdetésben ez szerepel.


"Fürdőszobs, zuhanyzóval,, Wc és mosdóval."


A fürdő könnyen lehet hogy nem szép vagy csak simán lustavolt fölmászni a budira.


Nem mondom hogy jó vétel, rengeteg dolog füg a részletektől, és a lakás árakat se ismerem, de erőn felül nagy lakást venni hülyeség ha ugyse használod ki. Bizonyos életszakaszban jó komprumisszúm lehet egy kis lakás.

2023. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

#31

Attól, hogy te nem látod(?) még ott van.

Tessék:

[link]

2023. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

#22

Hát speciel én dolgoztam tengerjáró hajón, amit még csak luxusnak sem neveznék, egy teljesen átlagos utasszállító volt, némi postarakománnyal.

Szó nem volt 4-5 m2-en 3-4 ember elhelyezéséről, mert ebben az esetben azonnal bevonták volna az engedélyét.

Átlagban 12 m2-es kabinok voltak 2 személynek, ágyakkal, szekrényekkel, 1 asztallal és 2 székkel és egy zuhanyzóval, amiben vécé is volt.

Nagyjából mint egy kétszemélyes kórterem a kórházakban.

De azt azért ne felejtsd el, hogy egy hajókabin csak hálóhelyiségként szolgál, abban nem főznek, nem mosnak és nem tárolgatnak semmit a legszükségesebb 2 ruhán kívül, amit szabadnapon használnak mivel egész nap egyenruhában kell lenni. Van külön mosoda és étkezés a hajó konyhájáról, vagy a büféből. Tehát abban nem életvitelszerűen laknak.

2023. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 hosszúhajú ***** válasza:
17%

21. "szégyen" ? hogy te mennyire a külsőségeket néző, megfelelés-mániás ember lehetsz.

pont hogy nem szégyen. valaki, akinek csak ennyire futja kezdésként, nem a szülein élősködik, hanem saját önállóságot teremt magának. szerinted anyu-apu mellett éve több intim szférája marad? nagyon is becsülöm, a hozzáállást! ha ekkora, akkor ekkora, de a sajátom! és aki ilyen eltökélten indul, annak lesz nagyobb is, a többi meg a szülei nyakán marad...

2023. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor az már mindjárt 18 nm, nem olyan rossz."


Hát azért egy 3 méteres belmagasságnál nem mondanám hogy 18 m2 lesz. Főleg annak fényében hogy a galériázás nem azt jelenti, hogy te megduplázod az alapterületet.

2023. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Valahol aranyos, hogy a hulladéktárolót megcsinálták "lakásnak" xD
2023. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk több, mint 1 misi per nm2, nem semmi...
2023. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Hintalow ***** válasza:
86%

Szent szar! 😂😂😂

Bender lakott ilyenben a Futurama-ban, ő csak beállt ès èjszakára kikapcsolta magát 😅

2023. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Különben

Egy 10 évvel ezelőtt....

18-19 éves fiatal egyetemistaként szerintem beválaltam volna.

2023. júl. 10. 13:16
 40/42 anonim ***** válasza:
83%

#39

Hát persze, mert 10 évvel ezelőtt nem volt annyi eszed mint most.

Akkor csak az lebegett a szemed előtt, hogy egy akármi, aminek magamra zárhatom az ajtaját és nem kontrollálhatnak a szülők, de mára már éltél annyit és szereztél annyi tapasztalatot, hogy meglásd, ez emberi életvitelre alkalmatlan. (és akkor még arról nem is beszéltünk, hogy a milyenségéhez képest qrva drága)

2023. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!