Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győrről/Sopronról (is) azt...

Győrről/Sopronról (is) azt mondják, közbiztonság e városokban és környezetükben sincs már. Nem tudom ez mit jelent, pl csak holmi kerékpárlopásokat, vagy gyakori családi házakba történő betöréseket. Tényleg rosszabbak lennének mint Debrecen környéke?

Figyelt kérdés

Mert Debrecen, vagy Nyíregyháza környékén még meg is értem, hogy borzasztó a közbiztonság, szegénység van és faluhelyen egyre több és több a kisebbségi. És ahogy vannak szorgalmas, dolgos emberek is közöttük, akikkel nincs probléma, sajnos ugyanolyan arányban vannak lopásokból, betörésekből élők.


De, hogy már Győrről és Sopronról, vagy az ezeket körülvevő falvakról is egyre rosszabbakat írnak, na az valamilyen szinten elborzaszt...


Meg, hogy az ott dolgozó ukrán vendégmunkások sem jobbak a mi kisebbségijeinktől...


Hol van ma egyáltalán Magyarországon tényleges nyugalom?



#Győr #Sopron #nyugalom #betörés #vidékre költözés #Biztonságérzetet Nyújtó Falvak
2023. júl. 10. 20:00
 1/6 meszike91 ***** válasza:
100%
Sopronban sok lett a cigány hirtelen.
2023. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan jöttek?
2023. júl. 10. 21:24
 3/6 meszike91 ***** válasza:
100%
Nem tudom. Vannak erdélyiek is, de szerintem a többség Borsod környéke.
2023. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ukrajnából özönlenek át a dzsipók mindeféle segélyt felvenni. Amikor étel és ruha osztás van, akkor többször is fordulnak, aztán otthon eladják. Amelyik meg erre is lusta az itt marad a nyakunkon.


Debrecen közvetlen környékén még viszonylag kevés a kolompár, egyes felkapottabb településeken kifejetetten kevesen vannak. Debrecenben is csak egyes külterületeken vannak jelen. Viszont egy kicsivel távolabbi településeken már hemzsegnek és ezekkel van baj Debrecen belvárosában is amikor beszabadulnak tivornyázni.

2023. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Alig varom hogy elmenjek gyorbol.

Ujvarosban lakok a sok kissebbseg kozott,nappal es ejjel is folyamatosan zaklattak es zaklatnak is.Persze volt ebbol peticio,Dezsmat nem is erdekli.

Inkabb ez a fiatalok varosa,megsincs annyi rendes program.Baratokkal regebben arkadba mentunk vagy lementunk a raba partra beszelgetni,mast nem tudsz csinalni,unalmas.

Ja es hagyjuk mar a munkalehetosegeket,persze GYARBAN barmikor talalsz allast.

Rengeteg gyar hozza el az ozdi,ukran,miskolci kissebsegeket

Tegnap is meg*ltem valakit gyorben a belvarosban.

2023. aug. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
meg*lteK :D haha,elirtam,nem en
2023. aug. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!