Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik városba érdemes költözn...

Melyik városba érdemes költözni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Olyat helyet keresek ami se nem túl nagy, se nem túl kicsi, és ahol szép a környezet.


Munka az mindegy, mert a vállalkozásom bárhonnan tudom csinálni.


2023. júl. 18. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kőszeg
2023. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Siklós
2023. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel megkérdezhetnéd ki honnan származik és csak az válaszoljon akinek a települése nem nagy de nem is kicsi. Ugyanezeket a községneveket kapnád nagyjából
2023. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

3. Azért nem mindenki szereti azt a helyet, ahonnan származik.


Szerintem érdemes kicsit szűkítened, hogy mi az, ami biztos legyen helyben. Hegy, erdő, víz...? Vagy fontos az épített környezet is, hogy legyen történelmi? Infrastruktúránál legyen-e mondjuk kórház vagy házhoz szállítás? Csak autóval legyen élhető vagy legyen gyakori vonat vagy elég a busz?

2023. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értünk, valami ilyesmit akartam kicsikarni a kérdezőtől (hármas voltam )
2023. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha online dolgoznék, én tuti leköltöznék valami tengerpartra. Ha megunnám, akkor meg fel az Alpokba.
2023. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém
2023. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sopron, Kőszeg ha ingázni akarsz
2023. júl. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Baja!!!
2023. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem lehet normális választ adni egy ilyen bugyuta kérdésre.


"ami se nem túl nagy, se nem túl kicsi"


Magyar szinten? A százezres városok, mint Nyíregyháza, Székesfehérvár kiesnek? Az abszolút legnépesebb Budapesthez képest ugyanis sehol nincsenek lakosságszámban.


Vagy egy 15-30 ezres városra gondolsz? Azok is tekinthetők azonban túl nagynak, tekintve a magyar településszerkezetet, amely döntő többségben párezres, de inkább párszáz fős falucskákból áll.


Vagy nemzetközi szinten gondolkodsz? Akkor a se nem túl nagy, se nem túl kicsi kritériumnak egyedül a főváros felel meg.


"szép a környezet"


Ha megkérném a gyk közönséget, hogy linkeljenek nekem szép lányokat, a 99% 40 kg-s modelleket küldenének, amik nálam véletlenül sem esnének a szép kategóriába. Mégis honnan tudjuk, mi neked a szép?


Még arra sem vetted a fáradságot, hogy kifejtsd, milyen környezetre gondolsz. Ózdot vagy Komlót például lélegzetelállító természeti és földrajzi környezet veszi körül, az épített környezetük azonban csak a leginkább hardcore arcoknak kedves (ettől függetlenül te akár ezt is találhatod szépnek).


Mindegy, mindenesetre ajánlok pár tippet, ami az én szubjektív nézetem szerint megfelel az általad felállított kritériumoknak: Balassagyarmat, Sárospatak, Mátészalka, Nagykőrös, Mezőberény, Zirc, Nyergesújfalu, Barcs.

2023. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!