Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bátonyterenyén lakást venni...

Bátonyterenyén lakást venni őrültség?

Figyelt kérdés
Van 10 millió forintom, sose lesz több, albérletben élek 10 éve, szeretnék sajátot. Jó környék esélytelen ennyiből, 20 év hitelt nem tudok a nyakamba venni. Elkezdtem nézegetni úgy, hogy hol elég ez a pénz, honnan tudok korán eljutni Budapestre és hogyan tudok még este is hazajutni, Bátonyterenye jött ki. Természetesen csak a központi részen vennék. Ahol néztem, ott a ház elől indul Budapestre busz, és haza úton ugyanúgy a ház előtt szállnék le. Voltam ott felmérni a helyzetet, nekem a központ nem tűnik olyan szörnyűnek, egyébként is laktam már nem túl jó helyen életemben. Sajnos a pénz ide lenne elég. Így sem szabad ott lakást venni, inkább maradjak albérletben? Az én helyzetemben máshol nem futná. A központban nem annyira dominál a romák jelenléte. De sok rosszat hallok, van aki azt mondja, ott eszembe se jusson. De máshol nincs esélyem. Mit gondoltok?

2023. júl. 31. 08:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj le nézz körül beszélgess a szomszédokkal ez sokat tud segíteni a döntésben.
2023. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Van pár erősen fertőzött utca, de annyira nem gáz a környék. Nem szoktak rabolni az utcán.
2023. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
A 21-es mentén közelebb nincs? Petőfibánya, Lőrinci-Erőmű? Ezek lakótelepek, ha mindenképpen lakásban gondolkodsz, és a kisebb vagy lepukkantabb lakások közt nézelődve lehet szerencséd. Meg Jobbágyin is van, bár az is elég sötét hely.
2023. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

"sok rosszat hallok, van aki azt mondja, ott eszembe se jusson.2

Mit mondanak?

Én az akkugyáras mizériáról tudok, megmérgezik a talajt, vizet, levegőt, botrány van 1,5 hónapja.

2023. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Melyik a központi része amúgy Bátonyterenyének és milyen a tömegközlekedés?
2023. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
2: Mik a jobb és rosszabb részek?
2023. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugat Nógrádot nézd. Balassagyarmat, Érsekvadkert, Rétság esetleg nem lenne jobb? Kis hitelt még hozzátehetsz, nézd azt hogy Pesten az albi 200 plusz rezsi. Akkor nem jobb egy kisebb hitel havi 100 törlesztővel?
2023. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Onnan minden munka nap egy kínzás lesz Budapestre járni.
2023. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

7: Balassagyarmat időben messzebb van, Rétság nm-árai 4-5-szöröse Bátonyterenyének.

Érsekvadkerten nincs kínálat, és az is kétszerese-háromszorosa árban Bátonyterenyének, amikor éppen van.

2023. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Aki rossz véleménnyel van róla, mindenki a cigányokat említi. De nem azokon a részeken nézek, ott eszembe se jutna, csakis a központ. Azt már megnéztem és nem gáz.


A környező települések árai sajnos többszöröse a bátonyterenyeinek, így sajnos nem jön szóba.


A hitelről: rettenet magasak a kamatok, 10 eve fizetek albérletet, nem akarok még 20 évig adós lenni


Az utazásról: lehet, hogy furcsa, de pont ez az ami a legkevésbé érdekel. Bírom a hosszú utakat, most is napi szinten 3 órát utazom. Sulis koromban is 5:15 kor keltem 4 éven át. Szóval utazásban edzett vagyok. Itt az a szempont, hogy már reggel 6ra is Pesten lehetek és onnan még este 9kor is haza mehetek.

2023. júl. 31. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!