Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem volt őrültség...

Szerintetek nem volt őrültség lemerülni a titanic hajó roncshoz?

Figyelt kérdés

Most már ismét ott ragadtak sajnos emberek kellett ez nekik?

Felelőtlenség volt részükről.


2023. jún. 26. 12:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Vannak, akik nem tudnak mit kezdeni a felhőtlen jólétükkel és éppen ezért generálják maguknak a problémákat. Nem mindig sikerül kijönniük ezekből probléma mentesen, - amint ez ezúttal is megtörtént.

Nem érdekel, hogy elítél ezért engem bárki is, de nem tudom sajnálni az ilyen embereket.

Az már egy külön érdekessége a történetnek, hogy maga a tengeralattjárót üzemeltető cég főigazgatója "élvezte a luxust" ezen a küldetésen.

2023. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 47. ***** válasza:
90%
A természet szelektálja a hülyéket.
2023. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Merültek már mélyebbre is, szóval itt sem a mélység volt a gond, hanem az összetákolt járgány, amivel mentek.
2023. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is nagy hiba az, ha valaki ilyen veszélyes helyekre akar menni. De a saját életével azt kezd mindenki, amit akar.
2023. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Komolyan kellett volna venni a műszaki ellenőrzést nem a szerencsében bízni vagy meguszuk vagy nem szerintem.
2023. jún. 26. 12:26
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

#4:

A magadfajták úgy tűnik tényleg nem gondolnak abba bele, hogy ha nem lettek volna ilyen bátor emberek, akkor a Föld bolygó nagy része totál feltérképezetlen lenne a mai napig.

2023. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%

#5:

És most ettől te jobban érzed magad, hogy dobálod rájuk a szart a kis foteledből?

2023. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem csak talán nem haltak volna meg akkor ennyi a lényeg.
2023. jún. 26. 12:53
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
#6. Engem nem zavarna az, ha az óceán mélye, a Mount Everest és a hasonló helyek nem lennének feltérképezve. Felesleges bárkinek is azért kockáztatnia az életét, hogy oda menjen, de ettől függetlenül nem akarok a mások döntéseibe beleszólni.
2023. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
78%
Szerintem öngyilkos jelöltek voltak.
2023. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!