Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest, József Attila...

Budapest, József Attila lakótelep jelenleg milyen környék?

Figyelt kérdés

Pár éve láttam egy videót a neten (444.hu csinálta), hogy tele van drogosokkal és az emberek félnek este kimenni az inzultus miatt.

https://www.youtube.com/watch?v=V643fZVaANc


De nem a videó a lényeg.

Arra volnék kíváncsi, hogy jelenleg milyen? Tudnátok írni róla tapasztalatot? Én a környéken átutazóban se szoktam lenni, így semmit sem tudok. Viszont elég sok eladó lakás van ott, minimálisan olcsóbban, mint a környékben.


Legfőbb kérdéseim:

- nyugis?

- kell-e tartani bármi attrocitás miatt?


Vagy olyan, mint Budapest többi része, hogy nem vészes. Rosszkor rossz helyen meg tudom, hogy bárhol bele lehet futni.


Tetszik a környék infrastruktúrája, ha tudnám, hogy javult a helyzet, akkor nézegetnék lakásokat itt is.


2023. aug. 7. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi gond, normális környék, semmivel sem rosszabb, mint Bp általában. Van Fb-csoport, ahol mindig megvitatják, ha van vmi izgalom (mentő, tűzoltó autó, stb) :) : [link] Esetleg érdemes ebben v hasonló csoportban is érdeklődni.
2023. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az Ecseri úti megállónál lakom, teljesen okés. Vannak rosszarcú emberek az üzletek és a metró környékén, de a lakótelepen élők zöme normális, éjszaka is jártam haza és soha nem volt semmi gond.
2023. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!