Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Székesfehérvár vagy Budapest,...

Székesfehérvár vagy Budapest, ha ingatlanvásárlás letelepedésről van szó?

Figyelt kérdés
Nem ingázásról.
2023. aug. 7. 23:17
A kérdező szavazást indított:
Székesfehérvár
Budapest
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Fehérvár, mondom ezt neked tősgyökeres pestiként.

Budapest belvárosában élek és sajnos egyre zsúfoltabb, mocskosabb, élhetetlenebb és lakhatatlanabb a város.

És minden qrva drága, az ingatlanok, a bérlés, a szakemberek, a szórakozás, a szolgáltatások, …”ja kérem, ezek a fővárosi árak!”

Persze ez az egyre undorítóbb emberek és a szar városvezetés miatt van így.

Fehérváron minden van ami kell az élethez, némileg normálisabb emberekkel és egy köpésre a Velencei-tó, meg a Balaton.

2023. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt megerősítem, hogy Budapest nagyon drága. Ezért is döntöttem a lakásvásárlás mellett, mert nem vagyok hajlandó 180 ezer Ft-ot fizetni egy 20 nm-es garzonlakásért. A szolgáltatásokon is látom, egy hajvágás nekem legutóbb 5500 Ft volt, pedig nincs egy nagy hajam.


Szóval látom igen, a fizetések nem követték le ezt a fajta emelkedést. Viszont vidéken meg annyira nincs munka még a nagyvárosokban sem, hogy ezt csak az látja, aki benne van.


Szeged, Debrecen is totál süllyesztő. Győr is detto.

Ha nem összeszerelő munkát keres az ember, hanem magasabban képzett, szellemi munkát végezne nagyon nehéz protekció nélkül találni, és ez valahol elszomorító, hogy az ember tudással, tapasztalattal a háta mögött nem talál munkát, mert nincs kínálat.


Budapesten rengeteg a munka.


Egyébként Székesfehérvár is vetekszik munkakínálatot tekintve a vidéki nagyvárosokkal. Az ingatlan viszont jóval olcsóbb, mint Budapesten ezért vacillálok.

2023. aug. 7. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A puding próbája az evés!

Először próbálj a kvalitásaidnak megfelelő munkát találni Fehérváron és ha reménytelen még mindig marad Bp., de azt ezek szerint ismered.

Ha van munka, ingatlant venni

már megy gyorsan, bár én egy évet biztos laknék albiban Fehérváron, hátha nem jön be az a munkahely, vagy nem tetszik a város.

2023. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Budapest...azért ha szeréyenyen is, de világváros..
2023. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!