Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szuterén lakások vannak 15...

Szuterén lakások vannak 15 millió alatt a főváros központjában is, laknátok ilyenben?

Figyelt kérdés
2023. aug. 8. 14:16
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Az hogy fővárosban jobban lehet állást találni.
2023. aug. 12. 12:06
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

21: De nem fizet jobban.

Ami meg igen, az home office-ól is megy.

Tehát akkor olyan távban bárhol jó lakni, ahol 1 nap alatt megfordulsz.

Teszem azt pl. _Hajdúszoboszló, onnan átszállás nélkül van egy vonat 1:58 perc alatt a Nyugatiba.

Nyugatinál van a munka, akkor heti-kétheti 1-2-3-szor simán bemész.

És akkor ez 230 km.

15 M-ért rengeteg helyen tudsz nagyobb, jó állapotú lakást venni, ahonnan oda-vissza kényelmesen megfordulsz Budapestre 1 napon belül.

2023. aug. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

21: De pl. egy csomó dolgot nem találok meg személyesen, ami 2019-ig magától értetődően itt volt helyben (Pest belvárosi vagyok, azoknál a szuterén lakásoknál, amiket nézel 15 M alatt), hanem online űzik. Még azok is, akik szintén itt vannak a szomszédban egy társasházban. Nem lehet személyesen átvenni valamit, ami itt van 3 sarokra, hanem neten kell megrendelni és postán kérni! Nonszensz! Beszerzése 10 perc helyett 7-10 nap!!!

Bp. belváros!!!

Úgy, hogy fizikailag itt van az eladó is, az áru is!

Hajad kitéped.

Nem lehet leülni egy kiscsoportban németezni, mert csak Skype-on tanít a tanár. Nonszensz!!

Szóval bárhonnan tudsz már majdnem mindent dolgozni, szolgáltatni.

2023. aug. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

De home officehoz kell is valami diploma vagy tudás. Ha csak takarítani tudok akkor ott vagy közel kell lakni.

Amúgy egy vidéki fostalicska vályogház vagy belvárosi pince, mindkettő dohos és penészes akár. A normális vidéki helyeken sem kapsz már 15-ért élhetőt.

2023. aug. 13. 03:05
 25/30 anonim ***** válasza:

24: Csak az mond ilyet, aki nem tudja kezelni a keresőfelületeket és/vagy soha nem keresett rá.

Melyik ingatlanoldalt szoktad nézni?

2023. aug. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha takarítani akarsz Budapesten, Peter Jones, az egyik legismertebb ingatlanbefektető most keres főállású takarítót az airbnb lakásaiba. 400 000 nettó, betegszabi, fizetett szabadság, napi 8 óra munka.

Szállást nem írt bele, de biztosan tud arra is megoldást, csak hát akkor nem marad nettó 400.

2023. aug. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"inkább külső kerület (délpest, Erzsébet, Csepel, Soroksár, Kispest) 25 milliós (kis 30-40m2es) lakásait kell megcélozni, hitelfelvétellel."


Megerősítem.

Más, beljebbi területeken is előfordul.

De Budapesten kívülről is lehet bejárni olyan járat mentén, ami munkába háztól házig visz, 20-50 percen belül.

2023. aug. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem Pest, hanem Buda, és mégcsak nem is Belváros, de többször laktam egy ilyen helyen néhány napokat. Az udvarról nyílt, egy csöndes kisutcából, ízlésesen be volt rendezve. Eleinte teljesen bele voltam esve, szerettem volna egyet "itthonra" is, ahogy előttem írták műhelynek, pincének, szálláshelynek akár. Ma már ha fizetnének érte sem aludnék ilyen helyen. Konkrétan a legutóbbi alkalmakkor már nem tudtam aludni ott, olyan furcsa testi érzéseim voltak, mintha koszos lett volna a bőröm és nem kaptam volna levegőt. Ablak tárvaa-nyitva, én letusolva, és mégis. Messze van ez az allergiától, na az viszont pokoli lehet, nem várnám meg. Az ilyen "nem alszunk föld alatt" gondolatok csak később jöttek rám de azok is igazak.

Egyébként vannak olyan környékek, hegyoldalban vagy a hegy szoknyáján ahol a földszint is ázik, dohos, penészes. Ha az orr nem is érzi, a tüdő igen. Laktam már olyan házban is ami ázott alulról, felülről is. Zárószinten laktam és nem volt az igazi. A 15 milliót én is máshogy költeném el ha lakhatásról, munkába járásról lenne szó.

2023. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Akkor a szuterén kilőve, mert én is gondolkoztam ilyenen, mint a kérdező. Bár 1-2 napra kipróbálnám, hogy hogy bírnám.
2023. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Pár napig biztos lehetne bírni, hosszútávon jön ki a depresszió meg egyéb káros hatások.
2023. aug. 16. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!