Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Valakinek van valami infója a...

Valakinek van valami infója a debreceni Divinus Platanus lakóparkról?

Figyelt kérdés
Milyen árban mozognak? Mikortól lakhatók? Köszönöm.

2023. aug. 14. 21:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem árulják még sajnos.
2023. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :)
2023. aug. 15. 17:47
 3/6 anonim válasza:
73%

Továbbra sem árulják, de valamit építenek a meki mellett. Próbáltam írni a minap egy emailt, hogy mi a helyzet, de a weboldalról hibakódot írt ki.


Valakinek ha van valami körülbelüli infója: mikor kezdik az A ütem értékesítését, a további ütemek kivitelezését, milyen négyzetméter árakra lehet számolni?

Megy még egyáltalán az a projekt ahol a lakóegységeket építik? Vagy ez is zöld hídszerű 10 éves projekt lesz, ahol soha semmi nem készül el?

jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta csak írtam én is egy emailt. Kerülik a kérdést a lakóparknál. Nem adnak információt az árról. Annyit írtak hogy csak egyben adják el a házat. Szóval nyilván ezek is csak bérlakások lesznek. Ez sem azért épül hogy fiatal pár elkezdhesse az életét valahol hanem hogy a sok gazdag f-sz tovább nyerészkedjen.
jan. 13. 21:37
 5/6 anonim válasza:
100%

Kár érte, ígéretesnek indult, tekintve, hogy alacsony műszaki színvonal jellemzi az épületeket millió alatti négyzetméter árra számoltam, amit talán egy fiatal hitelből még meg tud oldani.. na mindegy. Ezek alapján akkor a platánus kihúzva.


Kíváncsi lennék, hogy vajon ez csak az A épületre vonatkozik (mármint, hogy csak egyben eladó), vagy az összes ütemre? Illetve ami a meki mellett épül az vajon lakóegység lesz e. Ebben látok még potenciált, hátha más a beruházó.

jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én még régebben írtam az emailt. Ugyan azt mondták hogy szólnak ha változik a terv, de nem tudom.. ide írtam amúgy: ertekesites@divinus.hu

Ha esetleg írsz és kapsz választ szólj. :D

febr. 3. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!