Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győr - Stadion utcáról mi a...

Mac_pls kérdése:

Győr - Stadion utcáról mi a véleményetek? Régen rossz híre volt, de javult-e azóta a környék?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

a napokban felmerült a lehetőség, hogy Győrbe költözzünk a feleségemmel. Első lakást vennénk, igazából nem is ez a lényeg, megnéztünk jópárat már a városban és egy Stadion utcai fogott meg minket a legjobban. A környék nyugodtnak tűnt és amolyan alvóváros hangulata volt az egész utcának, semmi kirívót nem láttunk, viszont a Stadion utcának komoly híre van (tele van brazilokkal, helyi gettó, lopások, nem merik levinni a gyereket a játszótérre stb.) és bár mi ezeket a látogatáskor nem tapasztaltuk, elsősorban a győrieket kérdezném hogy ez tényleg így van-e vagy csak régen volt gázosabb a környék, mint Pesten a Havanna vagy Újpest.

Előre is köszi mindenkitől.



2023. aug. 27. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Nyílt seb győr szívében.

Ne tedd,tele van a stadion utca színes kiabálódó egyéniségekkel.

Mondom ezt úgy,hogy én is gyárvárosi vagyok

2023. aug. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Győr unalmas, kevés munkaval.

Nincs villamos, gagyi a tömegközlekedés.


Utóbbi időben a kozbiztonsagra is sokan panaszkodtak.


Lokaciot leszamitva semmi extra nincs abban a városban.


Menjetek el pár napot nyaralni oda, mielőtt vesztek ingatlant és látod, hogy semmi fals nincs abban amit írtam.

2023. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Postás voltam és mindig a Stadion utcában raboltak ki. Emiatt mondtam fel. Kicsit jobb lett a helyzet mint 10 éve, de ha fizetnének sem laknék ott. Tele van dílerekkel, drogosokkal és persze színes fémtolvajokkal. Alapból Győrt sem ajánlom, a városvezetés katasztrofális, a polgármester sírba viszi a várost.
2023. aug. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A 2-es miért van lepontozva, teljesen valid amit ír! Sokak fejében Győr az valamiért valami osztrák város szintjén van, holott marhára nem az, semmilyen szempontból. Egy győri
2023. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Gyárváros soha nem volt egy jó környék.

A Stadion utca és környéke pedig pár év fellendülés után kb 1-1.5 éve ismét kezd el lecsúszni, az ideköltöző Borsodi, Szabolcsi "elit" miatt.

2023. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!