Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Előfordult már veletek olyan,...

Előfordult már veletek olyan, hogy egy gyanús dolog miatt visszamondtatok egy lakásvásárlást?

Figyelt kérdés
Ha igen, légyszi írjátok le, miért éreztétek azt, hogy valami nem stimmel az eladásra kínált ingatlannal

2023. aug. 29. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ház, amin komolyan elgondolkodtunk, így lekértük a tulajdoni lapját és egy vázrajzot róla. Volt a telek végén egy félig lebontott ház, aminek a másik fele már a szomszédhoz lógott át. Nekem ez szúrt szemet, pláne hogy elhagyatott, romos, olyan hely, ahova nem szívesen engedi oda a gyerekét az ember, vagyis biztosan tovább bontottuk volna, vagy tenni kellett volna vele valamit. Többször is rákérdeztünk ezzel mi a helyzet, mindig hárítottak, vagy legalábbis nekem nem kielégítő választ adtak.

A ház nagyon nagyon tetszett, de ebből már egyértelműen kiderült, hogy furák a telek adottságai és ehhez képest a valóságban nem ott vannak a kerítések, ahol a valós telekhatárok. Gyakorlatilag a félig lebontott ház más tulajdona ezen a telken, amit az aktuális tulaj önhatalmúan lebontott. A végén már magam sem értettem mi a helyzet, ígyhát úgy döntöttünk, hogy nekünk ez nem hiányzik.

2023. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvált férj árult a felesége nevén lévő kiemelt helyen lévő lakást megbízó levéllel, meglepően olcsón.

Mondtuk, hogy szeretnénk beszélni a tulajjal.

Össze-vissza ködösített.

Később hatalmas per kezdődött a régi és új tulaj között, s az ügyvédet is beperelték.

Nem tudom, mi lett a vége, de jó, hogy nem mentünk bele.

2023. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlaniroda által hirdetett ház volt. A tulaj alkoholista, minden alkalommal, amikor mentünk épp valami baleset érte. A szerződés előtti napon eltört a gerince és betört a koponyája, így kórházba került. Nem tudtam, mi lesz vele a kiköltözésig így inkább nem szerződtünk vele...
2023. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen. És inkább hagytam az egészet
2023. szept. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!