Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 1,5 millió forint önerővel...

1,5 millió forint önerővel tudnék valahol lakást / házat venni?

Figyelt kérdés

Hitelre persze.

Nézegettem most, hogy vannak Békés megyében már kis faluk, ahol pár millióért van eladó ház.


Nekem az a lényeg, hogy legyen internet. Távmunkában dolgozok, így nem fontos, hogy jó legyen az infrastruktúra.


2023. szept. 7. 13:29
 1/4 anonim válasza:
78%
Attól függ mennyi az a hitel amit felveszel rá.Újkígyós meg Szabadkígyós,esetleg Dénesmajor vagy Bicerén lehet hogy lehet venni 3-4 milláért,de az a gond hogy már ilyen mikrofalukban is a rosszabbak kerülnek ennyibe.Egy kis békés megyei faluban,egy normális nem nagy méretű(2szobás) ház nem nagyon van 8-10 milla alatt(de erre költeni sem nagyon kellene).
2023. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Ha hitelt tudsz fizetni, akkor előre spórolni is tudsz.

Mennyi törlesztőt vállalhatnál be?

2023. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

1.5 millió önerővel szinte bárhol bàrmit meg tudsz venni, ha a hitelhez megfelelő pótfedezetet is tudsz biztosítani!


Remélem segítettem!

2023. szept. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Távmunkában dolgozok, így nem fontos, hogy jó legyen az infrastruktúra."


Azért én ezzel óvatos lennék! Az rendben van, hogy jelenleg biztosnak érzed az állásod, de gondolj bele abba is, hogy ha bármi miatt megszűnik a jelenlegi munkahelyed és nem találsz másikat, ahol teljes mértékben home officeban dolgozhatsz, nagy bajban leszel.


A másik, hogy az élet nem csak munkából áll. Autó nélkül vidéken meg vagy lőve teljesen, hacsak nem egy nagyváros mellett laksz. A mindennapi bevásárlás is baromi nehéz tud lenni, ha olyan helyre költözöl, ahol a közelben semmi nincs.

2023. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!