Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Most vettünk Budapest Marina...

Most vettünk Budapest Marina Parton egy ingatlant több, mint 1 hónapja. Este és éjszakánként kb. 5 percenként vonul el a fejünk felett egy repülőgép iszonyat zajjal. Mit lehetne tenni? Alig lehet aludni tőle.

Figyelt kérdés

Szellőztetni nem lehet mert felébredünk, így nyáron ősszel nyugodtan aludni sem.


Még csukott ajtónál ablaknál is erősen hallani.

Nem kevés pénz itt egy ingatlan.


És ez persze nem szerepelt a reklámban hogy egy légifolyosó közvetlen szomszédságában vannak a méregdrága ingatlanok.


Hogy lehetett erre egyáltalán engedélyt kapni a zajszennyezés miatt?


Már azon gondolkodunk hogy eladjuk, dehát most vettük. Spóroltból és hitelből... :((



2023. szept. 20. 23:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Miért nem adjátok el és vesztek máshol? Valakinek biztos jó a zajos környék is, de önszántatokból miért keserítitek meg a saját életeteket?

Városnak is vannak csendesebb részei.


Én falun építkeztem, de még a forgalom számlálós adatokat is lestem, órákat bolyongtam a telkek környékén. Magasság mérővel figyeltem, nehogy az utca völgyébe legyen a telek. Talajvíz, belvíz, esetleges áradások miatt. Aztán mikor a telek már szinte megvolt akkor a szomszédokat füleltem, csak sétálgattam a környéken.


Az eredmény: csend, tiszta levegő, szomszédok gázzal fűtenek, minimális forgalom. Napközben nyitott ablaknál lehet aludni, ha nem zavar a madár csicsergés. Ez egy 60 millás összköltségvetésből épült, átlagon felüli belsővel, 4,5 millió volt a konyha. Biztos vagyok benne, hogy min 25-35 m2el nagyobb, mint egy 60 millás lakás.

ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!