Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten melyik kerületben...

Budapesten melyik kerületben lehet garzonlakást kapni 15 millió körül?

Figyelt kérdés
Ingatlan.com-on nem sokat látok, más weboldalon hirdetik őket?
2023. szept. 27. 11:44
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Erre mennyit kéne ráfordítani, hogy élhető legyen?

2023. szept. 27. 11:46
 2/9 anonim ***** válasza:

A linkelt lakásra még legalább ugyanannyit rà kéne költeni, mint a vételár. Fűtés korszerűsítés, ablakcsere, padlózás, festés stb. Plusz a bútorozás. Plusz nem is a legobb környék...

15 millióért Bp-n max házrészt kapsz egy putriban.

A 15 millió az önerő vagy már hitellel együtt ennyi a keret?

2023. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hitelképes mert mezőgazdasági őstermelő vagyok, az pedig nem kaphat hitelt.
2023. szept. 27. 12:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre még 15-20 milliót rá kéne szánni hogy normális legyen de hiába szánsz rá később senki se fogja megvenni ilyen minőségű lakóház miatt.
2023. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
3: A mezőgazdasági őstermelő is kaphat hitelt. :)
2023. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös mikor voltam az OTP-be, akkor annyit mondtak, hogy a területalapú földtámogatást amit folyósítanak, azt előre felvehetem tőlük hitelre. De ilyen szintűt, ami egy lakásra kéne 10-15 millió annyit nem adnak.
2023. szept. 27. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van bevételed, adózol, tudod papírral igazolni a "munkabéred". Annyi kell, hogy ősteremlőhöz kellenek plusz pénzügyi igazolások és máris kapsz hitelt. Próbálkozz más banknál is, amúgy is katasztrófa az OTP. Erste simán megadja, de K&H is. (K&H biztos, több őstermelő ismerős ott van). Az OTP-t meg felejtsük el végre :D
2023. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van alapból 15 millió önerőd, röhögve adnak még hozzá 10 milliót, főleg úgyhogy van fedezet is, a lakás amit vásárolsz.
2023. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyóckeres putri. Szinte lakhatatlan. Meg ne vedd!
2023. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!