Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győr mely városrészeiben...

Bőrarc kérdése:

Győr mely városrészeiben érdemes lakást venni?

Figyelt kérdés

Elsősorban panellakás vételen gondolkodom. Jelenleg albérletben lakom itt, de még nem ismerem annyira a városrészeket. Inkább a nyugodtabb városrészeket preferálom, szórakozóhelyektől, nyüzsgéstől távolabb, viszont könnyen elérhetőek legyenek posta, kórház, boltok, stb..


A válaszokat előre is köszönöm.



2023. okt. 1. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Győrben nyílván a jobb helyek nádorváros,révfalu,szabadhegy


Persze ez halandó embernek szinte megfizethetetlen.


Én 3 éve vásároltam meg az első lakásomat győrben,gyárvárosban


Kompromisszumot kellett hoznom,de nem bántam meg egyáltalán.

Közel vannak a boltok Interspar,Lidl.

A belváros is gyalog 15 percre van.


Nyílván presztizsben messze elmarad a fent említett városrészektől

2023. okt. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ma rákérdeztem a győri kollégáimtól és azt mondták, hogy Gyárvárosban elég sok a zűrös alak, sok a kisebbségi is. Újvárossal egy szinten emlegették bizonyos részeit. Te hogy látod, szerinted is így van?
2023. okt. 2. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően megvannak gyárváros hátrányai.

Kezdve a szeszgyártól aminek a szagát néha érezni lehet a városrészben.

Kisebbség igen, stadion utca,ipar utca az eléggé telítődött velük.


Én egy olyan társasházban élek,ahol az egész háztömben 1 rézbörű van,de azzal sincs nagy gond.

2023. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hasznos infókat adsz, köszönöm.


Marcalváros I-II-ről esetleg van valami tapasztalatod?

2023. okt. 2. 23:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Marcal II laknak a szüleim,az nem rossz környék főleg az újépítésű társasházaknál.


Marcal I-t viszont nem szeretem,panel lakótelep, ott aztán mindenféle népség van.

2023. okt. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Győr-Szigetben lakom, ami nagyon közel van Győr-Újvároshoz. Nyugodtan lehet itt vásárolni lakást, egyáltalán nem tartom problémás környéknek.

Marcalváros 1 és 2, illetve Gyárvárosban nem vennék semmit, mert ezekre a helyekre folyamatosan telepitik ki a cigányokat, Újvárosból és annak a környékéről. 1970-80 években Győr-Újváros volt, Győr egyik legszebb és felkapott helye. Orvosok, ügyvédek, üzletemberek éltek itt, remek közbiztonsággal. Azon dolgozik Győr, hogy ezt újra megcsinálják, és ennek bőven van már látszata. Most is vannak cigányok, de jóval kevesebb, mint 5 ével ezelőtt. Bátran merem ajánlani bárkinek.

2023. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy hónapja lakok itt Marcalváros 1-ben albérletben. Szinte minden nap sétálunk itt a városrészben, Marcalváros 2-ben is. Marcal 2-ben abszolút nem láttam cigányt, Marcal 1-ben is elvétve láttam. Adyvároson és Gyárvároson keresztül járok biciklivel/kocsival dolgozni. Azokban a részekben viszont rengeteget látok.
2023. okt. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!