Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szegeden melyik városrészek a...

Szegeden melyik városrészek a jobbak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a Szegedre fogok költözni, és nem ismerem annyira a várost. Merre felé érdemes lakásban gondolkozni, melyik környék, városrész az ami jobbnak számít, és melyiket jobb inkább elkerülni? Elsősorban közbiztonság szempontjából, ha esetleg vannak "gázabb" részek, azokat kerülném.
2023. okt. 7. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Én gyerekként Tápén éltem. Tápén nőtem fel.
2023. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Újszeged.
2023. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De mennyi pénzed van? 25 milliód egy panelre, vagy van 50-70 milliód egy belvárosi lakásra is? Nem írtál kb. semmit arról, hogy mit szeretnél és mik a lehetőségeid. Én is szegedi vagyok, de így nem tudok segíteni.
2023. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj, ez tényleg kimaradt, 30, nagyon maximum 35 millióm lenne rá. Nyugis, csendesebb környéket szeretnék elsősorban.
2023. okt. 8. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!