Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a legélhetőbb város a...

Melyik a legélhetőbb város a Dunántúlon? Kamasz gyerekekkel szeretnénk a Dunántúlra költözni az Alföldről.

Figyelt kérdés
Figyelembe vennénk a munkalehetőségeket, továbbtanulási lehetőségeket, egészségügyi ellátottságot, közbiztonságot, stb.
2023. okt. 16. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Pécs, Kaposvár
2023. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Én Székesfehérvárra költöznék, munka, fizetés szempontjából szerintem elég jó, megyeszékhely tehát iskolák is vannak bőven, természetesen kórháza is van, több magánklinika mellett.
2023. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Észak-Dunántúlon gyakorlatilag az összes megyeszékhely jó (Szfvár, Veszprém, Szhely, Tatabánya, Győr). Ezeken kívül a legtöbb osztrák-határszéli város jó, ahonnan sokan átjárnak dolgozni, vagy onnan átjövő osztrákokra épülnek szolgáltatások. Csak néhány cigányos várost célszerű kerülni, pl. Devecsert. Ill. ha én Tatabányán találnék állást, mindenképp Tatán laknék és onnan járnék át. Tata nagyságrenddel szebb város, mint Tatabánya.
2023. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Celldomolk szentgothard pápa
2023. okt. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Buda
2023. okt. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Székesfehérvár és Győr az ami iparilag erős és sok a munka. Ha ezek mellé költözik az ember falura akkor nyugi is van és melo is. Ezen felül még az ország észak nyugati csücske lehet jó minél közelebb az osztrák határhoz. Pécs meg a hasonló dél dunántúli városokat nem ajánlom, nagyon kevés a jól fizető munka
2023. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én erre azt mondom, hogy ki kell próbálni.

Az itt felsoroltak többségét hallottam én is: Pécs, Székesfehérvár, Sopron, Győr, Veszprém.


Én Székesfehérvárra költöznék, Ha nagyon menni kéne. Amúgy Alföldről inkább Szegedre, nem bántás, de ha Szegeden nem találod meg a helyed, akkor dunántúli kisebb városokban sem fogod.


Pécs egyáltalán nem tetszik és a közbiztonság sem fullos. (itt a gyk-n is van ezzel kapcsolatban sok válasz).

Győr - elmentem ide személyesen nyaralni 5 napra. A 3. napon már azon gondolkoztam, hogy hazamegyek, annyira untuk magunkat a párommal. Kb ennyi idő elég volt, hogy teljesen felfedezzük a várost. És a munkakínálattól sem vagyok elájulva. Nekem politikailag is sejtet valamit, hogy Borkait újraválasztották, pedig 2 mondatot nem képes kinyögni a csóka, ez nem hiszem el, hogy a lakosságnak nem tűnt fel.

Sopron szerintem annyiból jó, ha átjár valaki melózni az osztrákokhoz.

Veszprémre meg azt mondták, hogy kb. olyan mint Székesfehérvár. 50%-ban azt olvastam, hogy rosszabb nála másik fele meg azt írta, hogy jobb. De az autóval közlekedést például szidták.


Szóval szerintem az van, hogy meg kell nézni ezeket 2-3 napra kivenni egy panziót és nézni, hogy hogy érzed magad ott a cslaáddal.


Én Győrbe a hatalmas hype ellen nem költöznék semmiképp sem.


Ha meg opció maradna az Alföld akkor Szeged


Végső soron amúgy Budapest vagy Szeged, én ide mennék. Székesfehérvár meg csak akkor, ha ez a 2 város kizárva.

2023. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!