Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ezek közül a kerületek közül...

Ezek közül a kerületek közül melyik mellett döntenétek vásárlás terén?

Figyelt kérdés

A lakásvásárlásra fordítható keret 55 millió forint. Panellakás és tégla egyaránt elfogadott. Egyedül ezek a nagyon újépítésű lakások amik kiesnek a képből.


Ahol nézelődök (munkahelytől elvonatkoztatva, mindegyik kerület megfelelne, nyilván bizonyos részein. Pl Zuglóban Herminamező tetszik, nem az egész kerület, de ezeket nem részletezném):


Amik tetszenek:

3. kerület

9. kerület

11. kerület

13. kerület

14. kerület


2023. okt. 20. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A 9. kerulet mellett dontenek.
2023. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Erősen függ az életkortól, a családi kötelezettségektől (gyerekek), a városban való közlekedés módjától (tömegközlekedés vagy saját gépkocsi) és az adott helyen elérhető bevásárlási lehetőségektől.
2023. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És miért pont mellette?

Én munka szempontból legjobban 11 vagy 13 mellett harmadik opció volna az általad választott 9. is.


Ebben a 3 kerületben nagyon sok szellemi munka van.

2023. okt. 20. 20:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy Kelenföldön csak panelt látok, amivel amúgy semmi bajom sincs, mert laktam már több albérletben is, ami panel volt.


De abban az árfekvésben (60 millió) amiért én nézek rosszabb kerületben vannak jobb, modernebb lakások is, mint a panelok Kelenföldön.


Így nem tudom, hogy a lokáció megéri-e a felárat.

Nektek megérné, hogy vagytok ezzel?

2023. okt. 20. 20:26
 5/6 A kérdező kommentje:

Van jogosítványom, de Budapesten nem szeretek vezetni, szóval csak tömegközlekedés.

Bulizás nem szempont, kerékpározni szoktam ami kikapcsol.

Szellemi munkát végzek így ez a fő választási szempont, hogy amennyiben váltanék akkor is legyen bőven lehetőség a saját kerületemben, ez által a hosszú utazásokat ki tudnám védeni.

2023. okt. 20. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:

A kerület az túl kevéns infó, egy kerület hatalmas.

Nyugdíjas vagy, nem mész sehova?

Mert ha menni kell naponta, hetente bárhova, akkor annak a közelébe vennék kizárólag.

Pl. a III. és IX. kerület legtávolabbi csücskei közt peches esetben 3 óra is lehet az út.

2023. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!