Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Örülsz a CSOK plusznak?

Örülsz a CSOK plusznak?

Figyelt kérdés
2023. okt. 28. 18:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem érint.
2023. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem érint.
2023. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Személyesen ugyan nem lehetek kedvezményezett, de mint közgazdász bosszús vagyok miatta, mert egy újabbat fog rúgni az ingatlanárakon és ezen keresztül az infláción is.
2023. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem érint, ha megint fiatal lennék örülnék, hasonló kölcsönt vettem fel annakidején azért van most házam.👍
2023. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"Nem érint"


Mindenkit érint mert nem csak az ingatlan árak nőnek hanem az építőipari díjazás is emelkedni fog megint. Plusz az inflációt is emeli kis szinten.

2023. okt. 28. 19:50
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
Jó ebben igazad van, akkor azt mondom örülök neki, teljesen jó konstrukciónak tűnik.A fiatalok majd igénybe vehetik ha akarják.
2023. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Eddig az összes támogatást elnyelte az építő ipar. Azt mondják első házra ára max 80 millió lehet. Ezzel kb eldőlt, hogy idén egy 3 szobás ~90m2 es ház megállt 60ba majd jövőre 80 lesz...
2023. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól látja 3 as.Ennek is ára lesz.
2023. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem örülök neki,ahogy nem örültem CSOK-nak se és a babaváró hitelnek se.

A piac be tudná,be tudta volna magát árazni.

Nincs szükség,ilyen kommunista intézkedésekre


Győrben éltem, egy saját győri lakás volt az álmom.

Aztán bejött a CSOK és a babaváró,mire odajutottam volna úgy megemelkedtek győrben a lakásárak hogy elérhetetlenek lettek számomra

( mivel egyedül élek)


Végül pár éve Pápán sikerült vennem egy lakást.

( Pápa nem Győr) és akkor finomam fogalmaztam.


Egyetlen dolognak örülök,hogy átadták a 83

2x2 sávos utat

pápa és győr között,így fele annyi lett a menetidő.

Így 25 perc alatt győrben vagyok,mivel ott dolgozok,nekem ez legalább jól jött ki.


Számomra a babaváró és a CSOK,

álom gyilkos,"támogatások"


Most a CSOK+

még egyet rúg az ingatlanpiacon, úgyhogy a saját győri lakás méginkább elérhetetlen lesz számomra.

2023. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
14%
Maga a kezdeményezés örömteli, de az összeg nem valami egetverő. Ha babánként 25 milliót engedne el, arra azt mondanám, hogy ötöt bevállalunk, így max hármat.
2023. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!