Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Most néztem, hogy Pest megyei...

Most néztem, hogy Pest megyei városban (vác) kb 50m körül vannak az 50 négyzetmeteres lakások. Teljesen elkeseredtem?

Figyelt kérdés

5 év egyetem (segítő szakma) után a fizetésem 280 ezer Ft. 31 éves vagyok. Laktam sokat albérletbe bérlőtársakkal, 1 éve hazaköltöztem. És szerencsésnek mondhatom magam, hogy van hova. Kijövünk itthon, de vágyom a függetlenségre. A költségekbe itthon beszállok amennyire elfogadják, bár bíztatnak, hogy gyűjtögessek nyugodtan. Magamra alig költök; legolcsóbb kaják, nem járok utazni, a hobbimhoz nem kell pénz, nincs autóm…. Ruhákat ritkán veszek, és akkor is kb a legolcsóbbat a boltban… Tényleg csak az élethez elengedhetetlen alapdolgokra költök szinte. Nem volt sok pénzünk gyerek-és fiatalkoromban, egyetemen már magamat tartottam el teljesen, szóval úgymond tökre beleszocializálódtam ebbe, nem élem meg hatalmas nehézségként. De egyszerűen azt látom, hogy hiába gyűjtögetek, egyre távolabb kerülök attól, hogy valaha lakásom legyen.


Ritkán nézem a lakásárakat, 2-3 éve még 25-ért is volt rengeteg lakás, biztosan emlékszem rá. Tényleg egyszerűen mindig egyre távolabb kerül a cél. Nagyon -nagyon elszomorodtam, és ki kellett ventilálnom valahova, bocsànat.


2023. nov. 3. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Házasodj meg, szülj 2-3 gyereket gyorsan és máris lesz alapod a CSOK-hoz, azzal tudsz házat venni. Nagy segítség ez a magyar családoknak! Szívesen!

Üdv. Viktor

2023. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Egyetemi végzettséggel 280 ezret keresel 31 évese. Ezen rajtad kívül senki sem tud változtatni. Nem volt senki a családban aki 14 éves és 18 éves korodban szólt volna neked, hogy hülye gyerek ne csináld mert ezzel a szakmával éhen fogsz halni ? Miért nem szereztél valami piacképes szakmát.
2023. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Nem mondom, hogy soha senki nem beszelt volna le róla, de a választásomat a mai napig sem bántam meg egy percig sem. Nem mondom, h nem szomorodok el, hogy kb a lidlben a diákmunkás szerintem többet keres mint én kis túlzással, de nem dolgozhat mindenki forprofit szektorban…. Ha tehetném amúgy esküszöm bevállalnék pár óra fizikai munkát, de eü nehézségek/állapot miatt ez teljesen felejtős sajnos.

2023. nov. 4. 00:31
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Elszálltak itthon az ingatlanárak?! Hát jó reggelt!
2023. nov. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Vác meg az egyik legdrágább lokáció.
2023. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%
Pedig a kormány segit a fiataloknak a csok plusz bevezetésével
2023. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!