Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Békés megye szabolcs megye...

Békés megye szabolcs megye vagy nógrád megye vagy borsod megye a jobb?

Figyelt kérdés
nov. 13. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Milyen szempontból? Munka szempontjából mindegyik rossz sajnos.
nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más jön be, én Nógrád megyét választanám van egy két aranyos kis falucska.
nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gazdálkodni pl
nov. 14. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gazdalkodni egyertelmuen Bekes, ott a legjobb a klima ahhoz
nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha tudsz otthonról dolgozni szóval ha van home office akkor én Nógrádot választanám, mert szép a táj. Amúgy bejárós munkák tekintetében siralmas az összes felsorolt megye.
nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Munka lehetőség szempontjából egyik sem a legjobb. Nógrád és Borsod megyében szépek a hegyes vidékek az biztos, de a lakosság nem a legjobb, bár biztos vannak jobb környékek is. Ha gazdálkodni akarsz Békés megye a legjobb itt kb mindenki azzal foglalkozik meg állat tartással, viszont a falvakban már egyre több a román, meg ugye a roma és üzletelni nem igazán érdemes velük, mert akkor naponta az ablakodon kopogtatnak, hogy pénz kellene vagy épp eladnának valamit. De amúgy nincs velük nagy baj. Én Nyíregyházáról költöztem Békés megyébe. Nyíregyházán több az állás és a tanulási lehetőség plusz ott van nem messze Debrecen is ahol szintén van minden, de amúgy ezek is inkább gyárak. Én azt tapasztaltam Nyíregyen is, hogy hiába van 5 végzettségem, ha nincs több éves gyakorlat vagy ismerős nehéz elhelyezkedni. Marad a Lego gyár meg a többi. Itt meg mi is gazdálkodunk meg vállalkozásban gondolkozok.
febr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!