Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szabolcs, vagy Heves megye?

Szabolcs, vagy Heves megye?

Figyelt kérdés

Falvakban, nem a megyeszékhelyekben gondolkodva. Általános közbiztonság, élhetőség, csend és nyugalom szempontjából.


Szabolcs megyében több faluban is jártam már munkakörből kifolyólag, bár leginkább áthaladóban, azt kell mondjam hogy pusztulat. Van egy-két hely ami még élhető nagyjából, de amúgy totál kész...


Heves megyét ellenben annyira nem ismerem, természetesen Gyöngyös és tágabb környéke nem érdekel... hallottam eleget róla.


Messzebb nem tervezzük menni, maradnánk a Dunától innen...


2019. szept. 2. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

""Messzebb nem tervezzük menni, maradnánk a Dunától innen...""

Akkor minek a kérdés? Van más nagyobb város is mint Gyöngyös...

2019. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Heves, nem kérdés.
2019. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 de alá is támasztanád kérlek, vagy csak általánosítás miatt írod? Általában ha Szabolcs megyét meghallják az emberek, még a témától is menekülnek. Ezért olyanok véleménye érdekel, akiknek tényleg van rálátásuk, esetleg összehasonlítási alapjuk.
2019. szept. 2. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Heves megyében vagyok, de itt lényegesen magasabbak az ingatlanárak, mint Szabolcsban.

Budapest miatt főleg, minél közelebb mész, annál jobban.

Én most Hatvan mellett vagyok, itt viszonylag cigómentes, Gyöngyös környékén is vannak nyugodtabb települések.

Meg vannak nagyon pusztulatok is.

Nézegesd a KSH oldalát, valahol ott van lebontva kisebbség szerint a lakosság.

[link]

2019. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szabolcs megyéből Nyírmeggyest tudom nyugodt szívvel ajánlani! Közbiztonság kítűnő! Habár falu de van iskola, óvoda, orvosi rendelő, boltok, és városközelben van, Mátészalka 4 km!
2019. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Szabolcsban is vannak azért jó városok: Nyíregyháza és környéke, Nagykálló,Nyírbátor, Máriapócs.
2020. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nincs már jó hely a megyében... egy-kettő akad, de annyi.


Nagykálló és Nyírbátor pont nem azok, tele c.-al...

2020. jún. 17. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát lehet, hogy úgy van. Igaz, én már vagy 6.éve nem jártam Szabolcsban.
2020. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!