Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A földhivatal online oldalán...

A földhivatal online oldalán ha belépünk akkor a teljes tulajdoni lapot le is lehet tölteni, vagy csak megnézni?

Figyelt kérdés
ki szeretném nyomtatni de később, nem azonnal

dec. 2. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet tölteni.
dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
teljeset le lehet tölteni
dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
PDF-ben generálja meg az oldal, azt csinálsz vele amit akarsz utána. Nem lett volna egyszerűbb ott megnézni, ha már úgyis szükséged van rá?
dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

ha találtam volna akkor nem kérdeztem volna. Neked viszont nem kötelező válaszolni a kérdésre ha nem akarsz. Nem a kérdezőt kell kommentelni, ha tudsz válaszolsz, ha nem elengeded. Ha kikérem a tulajdoni lapot és nem tudom letőlteni akkor nincs sok értelme mert kell valahova bemutatni. Viszonzt csak 2 db van ingyen. Nem is tudom minek magyarázkodom. Kérlek is maradj ki, ignoráld

dec. 3. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!