Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten hol érdemes lakást...

Budapesten hol érdemes lakást venni 55-60 millióból?

Figyelt kérdés
2000 után épült tégla lakásban gondolkozok, 50 nm vagy a fölötti, legalább 2 szobás, jó közlekedéssel, rendes környéken, inkább a Dunához közelebb. Mely környékeken érdemes keresgélni?

jan. 2. 15:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
18%

Mindig ledöbbenek,mikor ilyen összegeket dobálnak egy lakásért.

Sok sikert,én vidéki vagyok én annak idején 14,7 millióért vásároltam egy 1,5 szobás lakást győrben.

Ma se adnék többet érte,csak egy lakás.

jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%

1-es, soha nem adnék ennyit egy lakásért, én anno 2 millió forintot fizettem Nógrádban egy egész faluért, és még a jobbágyok is jártak hozzá.

Nem értem miért jó ilyet ideböfögnöd.



Kérdező,

Agglomeráció mennyire játszik?

Mennyire fontosa Duna közelsége, mi számít annak?

Új, Dunához közeli, jó környéken lévő, 2 szobás lakás nem nagyon lesz már ennyiért sajnos. Valami igényből lejjebb kéne adni, pl lelakott régi bérház jellegű még lehet viszont ennyiért, főleg a Pesti oldalon.

jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
5%

2#

Wtf?

jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ahol szükséged van rá.
jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%

"2000 után épült tégla lakásban gondolkozok, 50 nm vagy a fölötti, legalább 2 szobás, jó közlekedéssel, rendes környéken, inkább a Dunához közelebb."


1,5 M alatti nm-árban felújítandó van.

Fullextrás 2 M-tól.

Mondasz egy konkrét helyet, rá tudsz keresni, mennyiért kínálják, abból 10% alkuval lehet esetleg kalkulálni.

jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

1# Győrben ma 30 millió alatt még garzon lakást se veszel szerintem. Köszönd Orbánéknak, most is minden igyekezetükkel az ingatlanárak felhajtásán dolgoznak.


2# A Duna közelsége nem annyira fontos, de előny lenne, ha mondjuk 15-20 perc sétára lenne. Az agglomerációban annyira nem gondolkodtam még, a jó belvárosi megközelíthetőség fontos lenne, tömegközlekedéssel és kerékpárral.

jan. 2. 16:35
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
6: Csepelen talán van ilyen árban jó.
jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
7# Jó akkor felejtsük el a Duna közelségét. Ami a legfontosabb a könnyű belvárosi elérhetőség, és a jó környék.
jan. 2. 16:39
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
Talán a 4-ik kerületben. [link]
jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
9# ez nem valami jó belvárosi megközelíthetőséggel rendelkező környéken van. Egyelőre az érdekelne, hogy mely környékeken érdemes keresgélni ebben az árban elfogadható lakást, jó megközelíthetőséggel.
jan. 2. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!