Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van esély arra, hogy a telek...

Van esély arra, hogy a telek árak emelkedni fognak Szandaszőlősön?

Figyelt kérdés
Szandaszőlősön vettem egy keskeny telket a Krudy utcaban tavaly. Van arra esely hogy a telekárak megugorjanak errefele? Vagy a támogatások visszaesese miatt ez eselytelen? 543nm-t vettem 4.5millioert. Jo helyen van de keskeny 8m szeles.

jan. 8. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

4.5M et elköltöttél és max parkolónak tudod használni.

Grat

jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Legalább ez belterületi építési telek?

Nem külterületi zártkert?

jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Belteruleti elitesi telek igen. Nem lehetetlen ra epitkezni csak max korulmenyes meg nem akarmekkorat lehet.
jan. 8. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:

2# vagyok

Akkor meg minek vetted meg?


Nekem is van egy hasonló telkem

Győr Moson Sopron megyében 8meter szeles és 102 méter hosszú

De az enyém külterületi zártkert,pincével présházzal,

én azért vásároltam,hogy néha kimozduljak a penelból,ismerősökkel néha sütögessünk a telken és ennyi.

jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a térképen, és az ingatlanárakat is azon a környéken. Elég jól fejlődik az a környék. De ez a 8 méter szélesség elég nagy hátrány. Valószínű, hogy emelkedni fognak a telekárak, azt nem tudni, hogy mikor és milyen mértékben. A te telked viszont nem valószínű hogy jó áron kel el, ha

eladod. Lehet megveszi még így is valaki, hogy nehézkesebb építkezni rajta, de csak ha olcsóbban adod mint a "normális" adottságú

telkeket. Tehát nem a Szandaszőlösi telkek árainak pangásával van a gond, hanem a te hátrányos helyzetű telkeddel.

jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát max akkor tudod normális áron eladni, ha a szomszéd veszi meg, és hozzácsapja a sajátjához.

egy 8m széles telek használhatatlan.

jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent van rajta egy kis fakinyho amit berendeztem, egy kocsibeallo egy pottyantos es egy szerszamos sufni. 11 gyumolcsfa es rengeteg malna es egyeb termobokrok. Vetemenyes is van egy kb 30 negyzetmeternyi resz. Ezert is vettem meg hogy befektetes is legyen plusz termelni is tudjak addig amig van. Csak nem tudom megy e majd az ara 4.5 milla fole. Egyebkent elol 9meter szeles de 8meterre keskenyedik.
jan. 9. 07:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy emelkednek az árak.Egy új ház már horror áron van.
jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Falun ez tizedannyi. Ugye azért mert munka is van a gyümölcsökkel.

Gondolom meguntad a sok permetezést :DDD

jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!