Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy tudnék mindentől távoli...

Hogy tudnék mindentől távoli eladó tanyaféleséget (tehát ház + nagy területet fákkal együtt) keresni a Pilisben?

Figyelt kérdés
Amiket idáig találtam, azok mind belterületűek voltak. Nagyon nem vagyok jártas az ingatlanok optimális keresésében.

nov. 13. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csöppet se biztos, hogy a Pilisben találsz ilyet. Kicsi terület, közel a fővároshoz, ráadásul szerintem egy része tájvédelmi körzet. Nem szoktak ilyen ingatlanok lenni. A tanya az inkább alföldi fogalom, ahol nem erdőkben, hanem nyílt mezőkön vannak tanyák.
nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pénzed bármi lehet.

Nagy terület meg rajtad áll.

A legelő még olcsóbb, de egy jó minőségű szántót 3-4 millió ft / hektár alatt nem találsz.

A kivett tanya egyébként nem vészes.

nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. keress külterületit. Át kell nyálazni pár hirdetést, mert nem a fejlécbe szokták írni, de ha megadod a méreteket, nem jön fel túl sok.

Inglatn.com-on böngéssz, ott van minden is.

nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Az én fejemben a nagy terület az olyan minimum 8-10 hektár.

Az kb 40 millió Ft.

+ a kivett tanya, erdősáv.

Kérdés van-e rajta áram, fúrt kút stb.,

Eléggé zsebbenyúlós.

nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivett tanyára keress rá. Bár már nem olyan olcsóak, mert viszonylag felkapott lett. Esetleg kivett zártkertre, ott is vannak viszonylag nagyobb 1 hektárosak amik távol vannak mindentől.
nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A tanya mezőgazdasági célú ingatlan. A hegységekben nem jó szántani, mert kitöri az ekét a sok szikla és nem nő semmi, így a Pilisben nem sok tanyát fogsz találni. Vadászházakat esetleg.
nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ingatlan.com

Jófogás

nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen mindenkinek a választ! És bocsánatot kérek, hogy ilyen soká reagáltam!
nov. 19. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!