Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes Budapest környékén...

Hol érdemes Budapest környékén házat venni 60 millióból?

Figyelt kérdés

jan. 14. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ahol találsz ennyiért, a számodra megfelelőt
jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Két dolgot kell figyelembe venni, ha megvan a keret.

Először azt kell megnézned, milyen életviteled lesz. Ingázni fogsz a városba? Akkor azt kell megnézni hova és oda honnan lehet számodra tolerálható idő alatt eljutni és miylen körülmények között. Így lesz egy több településből álló régió, ami szóbajöhet. Aztán megnézed, hogy mik az igényeid a házzal kapcsolatban (méret, elhelyezkedés, infrastruktúra, közszolgáltatások, egyéb szolgáltatások stb.) Ha ez is megvan, akkor irány az ingatlan.com a fentieknek megfelelően beállítod a szűrőket és máris látni fogod, hogy mi jött ki. Aztán az eredmények függvényében lehet tovább gondolkozni

jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
A kettessel egyetértek, annyival egészíteném ki, hogy azt is nézd, milyen a környezet, a szomszédok, és mennyi cigány van a környéken, vagy az adott faluban.
jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3: Jogos, én azt a harmadik lépésbe teszem, amit már nem fejtettem ki.


#2

jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de ezekkel én is tisztában voltam, pont az lenne a kérdés, hogy mely környékek azok amelyek élhetőek és nincsenek kolompárok a környéken, de még kijön ennyiből egy kertes ház.
jan. 14. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Tavaly elég jól beszakadt a piac , 50 %al !!! Csokkentek az adásvételi számok. Ha ügyes vagy egy kis alkuval talán lehet venni vmi jobbat ennyiért.
jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os köszi a bíztatást, de nem ismerem a környéket ezért fogalmam sincs hol lenne érdemes keresgélni és mi az ami jó vételnek számít és mi nem.
jan. 14. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:

A 13 kerulet nagyon jo, feltorekvoben van de (szerintem) annyira nem jo a koulekedes, csak bizonyos reszeken.

2es metro vonala pillangibutca magassagaban is eleg jo, csendes zoldovezet.

Bosnyák ter kornyeke is szuperjo, nekem sok fiatal ismerosom koltozott most oda

Illetve ha belvaros akkor a nyolckerben kezd dellendulni a deri miksa utca kornyeke. Bar ott a konkret utcareszrol is fugg

En amugy ujpesten nottem fel es imadtam. Tesom ujpest kozpont kornyeken vett lakast. 7 perc a 3mas metro szoval kb 40 perc alatt

mindenhol ott van.

Sokan laknak ujbida kozpont 10 cm-es korzeteben is ismerosok kozul es szeretik.

jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érden
jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

#5: Ha tisztában vagy vele, akkor mi a kérdés?

Melyik települések jöttek így képbe?


#2,4

jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!