Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » ÚJ építésű lakásoknál, általáb...

ÚJ építésű lakásoknál, általában Amerika konyhát terveznek vagy szokás még a külön konyha?

Figyelt kérdés

Nézegettem az új építésű lakásokat és szinte kivétel nélkül mindegyikben Amerika konyhás megoldás van.


Nekem ez abszolút nem jön be.

Jobban szeretem,ha egy külön helyiségben van a konyha, mégha kicsi is,úgy mint a panellakásoknál.



jan. 18. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Már nem is annyira a klasszikus pulttal erősebben leszeparált amerikai konyha, hanem a konyhával teljesen egy helyiségben lévő amerikai konyha talán a leggyakoribb.

Hogy kinek mi tetszik, az nyilván egyéni ízlés kérdése, de vannak mellette pro és kontra érvek.

jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy veszem észre, asztalos vagyok, mostanában egyre több olyan konyhát szerelek, ami a nappalitól teljesen különálló, de van bent nagy tv, és kényelmes ülőalkalmatosságok, mégsem a nappali.
jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Általában egyszerű gipszkarton fallal le tudod választani a konyhát, ez nem probléma.
jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2000-es évek elejétől abszolút az amerikai konyha dominált, de a mostani passzív házakban ahol elég komoly követelmény a szellőzés, teljesen légtömörek a falak és sok gondot okozhat a pára általában leválasztják, hogy ne kelljen többet dolgozni az elszívónak.
jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az tetszik legjobban ami az Alf című sorozatban volt, meg jópár vígjáték sorozatban.

Hogy van egy bazinagy nappali, van egy bazinagy konyha, egy fal választja el őket, amin van egy csukható szép fa ablak, ha akarom kinyitom odaülhetek egy bárszékre, vagy bekönyökölve nézem a nappaliban a tv-t, ha meg kocsonyát vagy töltöttkáposztát főzök, akkor meg becsukom.

jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi még az építkezés alatt leválasztattuk a konyhát a nappalitól rendes fallal, ajtóval. Ha időben szólsz az építő cég megcsinálja, persze ehhez az kell, hogy külső nyílászárója (ablak v. teraszajtó) legyen a konyhának. Többlet köktséggel jár,de nekünk megérte.
jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!