Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mekkora összegre számíthatunk?

Mekkora összegre számíthatunk?

Figyelt kérdés

Adott egy kis faluban lévő ház, 2178 nm² telek, kb 48 nm², egy szobás ház.

A telek bár nagy, de kb 100nm² használható, mert a többi lösz falon van,amire nem lehet felmenni.

A házon szigetelés nincs, nyílászáró mind nagyon régi.

Villany,víz,gáz a házban, de mindent cserélni kell,mert ezek is régiek már.

Tető szerkezete elvileg jó allapotú.

A házhoz van egy előtér, ami nincs engedélyezve, és nincs a tervrajzon(ez nem tudom mennyi gondot okozhat a későbbiekben)

A csalási ház fő úton van, és elég kicsi falu, szóval a busz közlekedés is elég nehéz.

A várostól kb 30 km-re van.

Szerernénk megvenni, folyamatban van már a tulajjal az egyeztetés,de érdekelne,hogy kb ezek alapján mekkora menne a vételár?



#családi ház #értékbecslés #Csalási ház ára
jan. 23. 06:28
1 2
 11/11 anonim válasza:

Mi most akarjuk eladni a házunkat Gyekenyesen. , Somogy megyében .

Üdülő falu , több tó található a településen , éttermek stb.

Nyugodt ,kedves emberek stb ..


A ház kb 60 M2, kívülről felújított, belül is sok minden meglett csinálva .

Szigetelés ,új nyílászárók stb .

A tópart kb 10 percre van gyalog.

Hatalmas telek ( dupla telek ) tartozik a házhoz és még egyenlore nem tudom mennyiért lehetne meghirdetni. De ahogy elnézem a többi kunyhot a településen 16 misiert, szerintem 15-20 Milla között mi is felrakhatjuk a netre.

febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!