Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ilyen helyzetben mennyit...

Ilyen helyzetben mennyit mernétek alkudni egy lakás árából?

Figyelt kérdés

Van egy lakás amit szeretnék megvenni. Jelenleg 45 millióért hirdetik. A hirdetett ár már lett csökkentve, ebből arra következtetek hogy talán motiváltak a tulajdonosok az eladásra. A lakást ingatlanos mutatta meg nekem, aki azt mondta, hogy a tulajdonosok 1 pár akik válnak és meg kell osztozniuk a tulajdonaikon, ezért kerül eladásra a hely, kapott pénzt pedig felezik.


Azt is mondta hogy mostanában én voltam az egyetlen érdeklődő ezért nem kell sietnem és nyugodtan gondolkodjak, nem nagyon jönnek az emberek megnézni ezt a lakást. (Van 1 nyilvánvaló oka hogy miért, ami számomra nem probléma).


Jó lenne ha 41-re le lehetne vinni ezt az árat. Azon gondolkozom hogy legyen e pofám ilyen alacsony ajánlatot tenni, nem fognak-e felháborodni hogy 4 milliót próbálok levinni az árból és elküldeni a francba? Kicsit feljebb tudnék menni, de sokkal nem. A teljes árat nem fizetném ki érte, akkor inkább elengedem.



jan. 27. 20:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan mondjad a 41-et. Ha nem jó nekik, majd elkezdtek alkudozni.
jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
45-ből 4-et megpróbálni lealkudni elmegy.
jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a 24-re tartott lakást megkapta 20-ért, nyugodtan próbáld meg.
jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mióta árulják?!! Ha készpénzes vevő vagy. És pár nap alatt letudjátok az adásvételt. Akkor simán 40. Utána mondhatsz még 41-et mint végső ajánlat.


Ha nem laknak már benne, akkor is van költsége az épületnek. Főleg ha távfűtéses társas vagy panel épület. Lehet hogy szeretnének már tovább lépni, lezárni a múltat.


Amik nekem tetszettek eddig (garázsok). Arra mondani szoktam

- konkrét összeget

- ki az ügyvédem

- melyik (1-7) nap tudnánk nyélbe ütni szerződést, kifizetést

- mennyi időt tudok adni, hogy kipakoljanak.


Egy eladó mondta eddig csak hogy NEM. De ezt 4 év alatt sem adta el...

jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem tudom hogy mióta árulják, az ingatlan.com-on úgy tudom nem lehet megnézni.
jan. 27. 21:11
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha kp-s vevő vagy akkor lazán odaadják 40ért.
jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nálam úgy lenne a fizetés hogy 10 M-t akár holnap tudnék adni, a maradék 31-et pedig 04.01-én. Nem tudom hogy az ilyenkor előnynek számít-e vagy nem, mivel 2 hónap várakozási idő van. Azonban ez nem hitel, banknak nincs köze hozzá.
jan. 27. 21:39
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljes áron te nem vinnéd el akkor miért ne probalnad meg az alkut ?
jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Ajánlj be amennyit gondolsz nincs vesztenivalód. Max azt mondják, hogy nem. Nem is neked kell közölnöd az ajánlatodat, hanem az ingatlanos közvetít. És az ingatlanosnak is az az érdeke, hogy el legyen adva a lakás, így melletted fog kampányolni.
jan. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Èn is árulom a lakásomat ha èrdekel, XIV ker/ 46 m2 / 1,5 szoba / 40 millio

Ha èrdekel irj egy e mail cimet, magánszemely vagyok.

Azt megkèrdezhetem,hogy az ingatlanos a vevötöl is ès az eladótol is kap jutlèkot?

jan. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!