Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Százhalombatta mennyit változo...

Százhalombatta mennyit változott? Milyen ott élni?

Figyelt kérdés

Kérdezték már néhány alkalommal de nagyon régi kérdést/választ találtam itt.

Érdekelne most mi a helyzet, milyen ott élni?

Budapestről költöznénk el, annyira nem bánnánk a dolgot. A fővárosban dolgozunk, de ahogy olvastam sokan ingáznak munka miatt.

Szórakozási lehetőségek, vendéglátás, közbiztonság, orvosi ellátás, óvoda, iskola érdekelne minket



febr. 5. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon sokat változott. 71 ben voltam ott katona,nem kellemes élmények fűznek ide .
febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Drága és mérgezett , okádják a füstöt az üzemek .
febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A melegolaj illatát mennyire szereted?
febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A legzavaróbb az, hogy nagyon gyakran bűzlik az egész város és ehhez képest nagyon drága.

Egyébként egy kedves kis nyugvó város, nyilván akad pénz minden közjóra cserébe a fenti kellemetlenségért... Olyan túl sok programlehetőség nincs, éjszakai élet egyáltalán, valahogy üzletláncok terén is fényévekkel lemaradva, de nekem tetszik a kisvárosias báj ezekkel a otromba és gusztustalan ipari látképekkel. :D

A vonatközlekedés szerintem jó Budapestre, de Érden is elérhető kb. minden. Orvosi ellátásról nem tudok nyilatkozni, a gyerekorvosi rendelő teljesen rendben, imádnivaló dokikkal.

febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Büdös... :(
febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!