Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Százhalombattán milyenek az...

Százhalombattán milyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Elég bugyuta kérdés, ingatlant készülök vásárolni, nem Budapesten szeretnék, de mégis viszonylag közel legyen a fővároshoz, Százhalombattán, Érden, esetleg Dunakeszin gondolkozom.

Ott lakók véleménye is érdekel a városról, emberekről, milyenek a programok, rendezvények?...stb


2014. nov. 4. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ne menj oda :-D

2014. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezt hallottam, de gondolom nem minden ember sorozatgyilkos hajlamú Százhalombattán sem. :)

Úgy általánosságban érdekelne, eddig Budapesten éltem a belvárosban, szerettem a pörgős életet, most viszont szeretnék nyugodtabb környékre költözni, de azért közel a fővároshoz. Egyedülálló vagyok, 28 éves, egyenlőre párkapcsolatom sincs, de reméltem, hogy az új lakóhelyemen megismerek valakit...

2014. nov. 6. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már 14 éve elmentem Budapestről, de megbántam. Te is megfogod. Főleg ez a dél-nyugati része Budapesttől nagyon nem jó, nekem nem szimpatikus, nincs erre semmi, nem Százhalombattán lakok, de az autós közlekedésből ítélve, elég bugyuta emberkék lakhatnak arra.

Inkább Dunakeszi, még ha kiönt a Duna, akkor is.

2014. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Többen is mondták, hogy ne menjek oda, akik éltek ott, mert furcsák az emberek, de nem értem, hogy ez mit jelent...általában húzogatták a vállukat mosolyogva...egy ismerős mondta, hogy nem igazán barátságosak, és nagyon "beképzelt" a többség.

Egy hozzászóló sem tud pozitívumot említeni? Valamiért még mindig Százhalombatta felé hajlok, de lehet mégis Dunakeszi mellett döntök. Köszönöm a hozzászólásokat!

2014. nov. 21. 15:10
 5/9 anonim válasza:
Tiszta.Normálisak az emberek.Családias.Itt lakom 26éve :)
2015. jan. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
sok a füves középiskolás. nagyon sok
2015. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Én már 4 éve Százhalombattán élek. Őszintén megmondom, nem szeretek itt élni. Igaz, kamasz vagyok és barátaim is vannak de akkor sem. Egy normális ruhaüzlet sincsen, nyáron ha kimész az utcára egy lélek sincs kint, tiszta üres. Évente egyszer megrendezik a Battai napokat ami nem rossz de nem is a legjobb. Én mindig is szerettem ha egy város olyan kusza, mint egy útvesztő. Olyan rendezetlen. Hát Batta nem ilyen. Nagyon, nagyon rendezett néha már túlságosan is az. A lakosság túlnyomó része nyugdíjas, vagy diák. Én akkor tudom neked ajánlani ha: 1. Családos vagy, 2. Nem szeretsz utazni 3. A nyugodtságot szereted és nem a nyüzsgést. Százhalombatta egy alvóváros vagy ahogy én hívom Makettváros. Remélem tudtam segíteni! :) (előre is elnézést a helyesírási hibákért, de tabletről írtam.) 14/L

2015. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szerintem szuper hely. Rendezett, nyugodt. Azt tudnod kell, hogy a szomszéd előtt nem lesz titkod, este 10 után pedig egy lélek sincs az utcán. Egy nagyobb falu konkrétan. Hetente járok le Pestről, igazi élmény a teleszart belváros után.

Kevés a varjú és úgy tűnik ez tartható - amennyiben neked ez számít...

2015. máj. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

NE MENJ BATTÁRA!!!!!!!

nagyon furcsák az emberek és tényleg sennki de senki sincs kint az utcán ott van a dunai finomito(Mol) ESTE OLYAN BÜDÖSET ENGED KI... be kell csuknom az ablakokat (olaj szaghoz hasonlít)

2015. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!