Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen a közbiztonság Érden...

Milyen a közbiztonság Érden és Százhalombattán?

Figyelt kérdés

Költözni szeretnénk és első sorban fentiekben gondolkozunk. Őszintén szólva én elég parás vagyok, így nem tudom hogy fogom viselni a családi házas életet. Értsd ezt úgy, hogy félek a betörésektől, sötétben ki sem merek menni az udvarra, stb.

A férjem és a gyerekeink miatt tudom, hogy a családi ház a nekünk való és nem tudom megmagyarázni mitől félek, de félek.

Aki ebben a két városban lakik mit tapasztal, milyen a közbiztonság?


2022. okt. 31. 22:39
 1/7 anonim válasza:
Érden elég sok volt egy időben a betörés.Az nem biztonságos hely.Ellentétben Százhalombatta az igen. Százhalombatta egy ipari város, ott van az olajfinomító. A közutakon és a mellékutakon is rendszeresen járőröznek a kollégáink.Oda érdemesebb lenne költöznötök.Bár ez a hatalmas ipari komplexum félelmetes is tud lenni.Nem egyszer van téves riasztás és alapszintű riadókészültség és próbariadó is.A szirénázást azért ki lehet bírni.A magam részéről Százhalombattát ajánlom mégis. Akár az éjszakai sétákban is nagyon látványos, sokszor olyan benyomást keltett bennem, mintha New Yorkban lennék.Még vonatról nézve sem piskóta. Menjetek oda inkább és érezzétek jól magatokat!;)
2022. nov. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem egy liga a kettő.

Érden brutál sok a c, ennek megfelelő közbiztonsággal.

2022. nov. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olyan fura, mert Battához meg közel van Ercsi, azt gondolná, hogy átjárnak oda a helyi c-k lopni, betörni nem tudom.

New Yorkot én kifejezetten utáltam, úgyhogy nem tudom mennyire szeretném ezt a feelinget. :D Viccet félretéve azt hallottam, hogy ott tudni kell hova szabad költözni, mert egyes területeken állandóan büdös van a finomító miatt. A sziréna nem zavar, a férjem Tiszaújvárosból származik, elég gyakran van próbariadó. Először ijesztő volt, de megszokható. :)

2022. nov. 1. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
...és nincs is több város Magyarországon...
2022. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Ercsibe költöztem Budapestről itt sem szabad akárhova (Budapesten se szabad akárhova) de a nyugis részét én kifejezetten szeretem. :) ha több pénzem lett volna, lehet inkább Battán nézelődünk mert ott jobbak az iskolák meg több a vásárlási lehetőség de szerintem azért ahhoz képest ott kicsit aránytalanul fent vannak az árak… Érden az a jó, hogy azért ott tényleg minden van meg közelebb van Budapesthez. Szerintem nézettek mindkettőbe, ha jön egy jó ház ugyis tudni fogjátok szerintem.
2022. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Érd már akkora, hogy bizonyos pontjaitól szerintem kb. ugyanannyi idő beérni mondjuk a Tescoba vagy a Lidlbe, mint Battáról, vagy Ercsiből. :D Oké, ez némi túlzás, de igen.

Ercsiben melyik részen élsz? Tudom, hogy a vasútállomás környéke, Savanyúrét, sőt sokak szerint a 6-os út vasútállomás felé eső oldala abszolút kerülendő. Élnek ismerősök a Mártírok útján pl., meg az egészségház utcájában is, nem panaszkodnak. Kis falusias, jól érzik magukat, nem érte őket még attrocitás. Nekem kicsit ijesztő, hogy ott tényleg az összes ingatlanon riasztó/kamera van. De egyébként még Ercsiben is gondolkoztunk volna, csak ott nem túl jó az ingatlan kínálat és kicsit kétes érzéseim vannak vele. Nagyon jó helyen van viszont, az mellette szól.

Batta nekem is kicsit túlárazott, de ha valaki idetalál, aki ott él régóta, tényleg kíváncsi vagyok hogyan kell ott ingatlant választani, tényleg létezik-e a városi "szélcsatorna", amit hallani. Jártam oda régen edzeni, de ott az edzőteremben néha konkrétan nem lehetett megmaradni a finomító szagától.

2022. nov. 1. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne gyere Battára, nem jó közösség, túlárazottak az ingatlanok, és a finomító nemcsak a szemnek, hanem az orrnak (és még ki tudja, milyen szerveidnek) is mindennapos élmény. Inkább Érd.
2023. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!