Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeretném eladni a lakásom a...

Szeretném eladni a lakásom a 8. Kerületben, a Baross téren, legfelső emelet, átlagos állapotú liftes házban, udvari nézetű,felújítandó, 39 m2, szoba+konya. Még nem kezdtem el hirdetni, az egyik szomszéd ajánlott 27 milliót, szerintetek reális ár?

Figyelt kérdés

febr. 10. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Reális lehet. Nem túl jó környék, felújítandó, kicsi is. Max 30-at fogsz tudni kihúzni belőle. De már az is erősen túlteljesítés.
febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem csak hirdetsd meg, lesz az több is.
febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, bár ha annyit ajánlott lehet picivel többet ér. Ugyebár a vevő mindig olcsóbban szeretne vásárolni. Nem tudom melyik szomszédod, de lehet össze akarja nyitni az övével, felújítja és lesz egy szép nagy lakása. Ha ez az elképzelése akkor szüksége lehet a te vagy más szomszéd lakására. Ha másért, akkor tud másutt is lakást venni felújítandót ennyiért. Attól függ mennyire kell neki a lakásod, és mennyi pénze van.
febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Sztem ha nem kellene felújítani egy 39 m2 használt lakás erhetne 5 Misivel többet is és lejet keveset mondtam. Az a baj, hogy ha tényleg felújítando ott a többség mar bepanikol , a sok szervezes, kiadás, vállalkozó vadászat jut az eszükbe és ez erősen meglatszik az áron. Egy ekkora lakásra is gond nélkül el lehet költeni 4-5 milliót felújításra. Minosegtol és kivanalomtol fuggoen.
febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora belmagassága?


39m2 lakásom van pár éve vásároltam.

Mondjuk számomra praktikusabb a saját lakásom elosztása 1,5 szobás.

A hálószoba külön nyíló.


A felújítandó lakásoknak is van piaca.

Annak idején én is olyat kerestem,hogy felújíthassam a saját ízlésemnek megfelelően

febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy 30-ra gondoltál. A 2 közt meg fogtok egyezni.

Ha vásárló lennék, én se ajánlanék többet, ha eladó lennék, nem adnék el most..:)

Melyik ház? Fiumei úti?

Liftes?

febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

"kicsi is"

Minél kisebb egy lakás, annál drágább négyzetmétere.

Ott egy újépítésű minilakásban 1,5-2,5 M körül vnnak.

febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek!Annyira nem vészes az állapota egyébként. A belmagasság 3,5 m. Én is olyan 27-30 közé tenném. Az egyetlen dolog, ami miatt bizonytalan vagyok, hogy kinéztem egy hasonlót, pár háztömbbel arrébb és az 37-ért van meghirdetve. Meg úgy általában, hiába nem annyira jó környék, szinte az összes lakás túl van árazva és nem is nagyon viszik őket, így vásárolni is nehéz, mert az ár nem csökken
febr. 12. 18:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod. Nagy a szórás.

[link]

febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

És fürdő van? Nem írtad.

Komfortos?

febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!