Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 8. kerületben élni?

8. kerületben élni?

Figyelt kérdés

Azoknak a válaszát várom, akik nem csak azt ismételgetik, amit mások mondanak a 8. kerületről, hanem VALÓBAN ott éltek, élnek huzamosabb ideje és nem csak egyszer elsétáltak és akkor pont mellettük óbégatott egyet valaki, mert olyan a 11. kerben is történik.

Családi okok miatt kell arrafelé költöznöm gyerekekkel. Az iskolát nem itt választjuk ki. MÁshová járnak. Az érdekelne inkább, hogy a kerületen belül merre van a "jobb környék".....köszönöm!



febr. 14. 09:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

“ VIII. kerület belsejében lakók közül senki nem jár ezzel a busszal, mert csak a végállomás van a VIII. kerületben”


10 megállója van, csak bent a nyolcba.

4 ismerősöm is lakik a nyolcba, mind gyakran jár vele kerületen belül, mert frekventált helyeken jár. De biztos neked van igazad..

febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

11: Életemben 1x ültem rajta, a felmenőim soha.

Nem tudom, milyen pontok közt járnak az ismerőseid, ha megmondod, akkor tudom a különbség okát is.

febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%

11: Megnéztem a menetrendet most, a Golgota térig sokkal jobb járatok vannak, nem érdemes a 99-est választani, csak annak, aki kijjebb megy. De oda is úgy érdemes menni, hogy kimész mással az Orczy útra vagy a Könyves Kálmán körútra és ott ülsz fel a 99-esre, ha már.

amúgy mikor azzal mentem, 20 percet kellett várnom, mert 2 járat kimaradt.

febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
9-es, jó, hogy ezt leirtad,mert konkrét a Teleki László tér-Lujza utca sarkon van a lakás, amit néztem, a Lidl mellett. Szóval akkor az jónak számít!
febr. 14. 18:20
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
14: Nem, az a magdonanegyedi oldal, nem számít jónak.
febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Telekinel laktam 2021-ben. Néha volt egy egy kétes alak, de én 40 kilós no létemre is mentem egyedül akár éjszaka. Nálam a szomszéd volt egy rohadék, miatta költöztem el.
febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

És a sarnoknegyed Népszínház u-Tolnai Lajos u sarok (Tolnai út eleje, Blaha Lujza tér környéke?

Illetve a Magdolnanegyed, Baross u (Kálvária-Orczy tér közt)?

Ha ezekről tudtok bővebben, leirnátok?

febr. 15. 06:28
 18/24 A kérdező kommentje:
Illetve a Horváth Mihály tér-Hock János utca?
febr. 15. 06:32
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

“ Népszínház u-Tolnai Lajos “


Forgalmas környék. Blaha egy köpésre.

Infrastruktúra szerintem nagyon jó. Metró, buszok, villamos. Viszont ugyan az amit korábban irtam. Ha nem zavar a látvány és a szag.. Népszínház utca elején azért elég gyakran megfordulnak kabitoszeresek, saját szememmel szoktam látni ahogy berugják a kapukat, hogy tudjanak hol drogozni


“ Horváth Mihály tér-Hock János utca”

Szerintem az eddigiek közül magasan a legjobb választás.

febr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi
febr. 15. 07:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!